Nowość Sony: "mini-QWERTY" do PS3

Nowość Sony: "mini-QWERTY" do PS3

Nowość Sony: "mini-QWERTY" do PS3
Źródło zdjęć: © amazon.com
30.08.2008 17:34, aktualizacja: 30.08.2008 21:00

Amerykańska firma Amazon rozpoczęła przedsprzedaż nowego akcesorium do konsoli PS3 - Playstation 3 Wireless keypad. Urządzenie ma oferować dostęp do pełnej klawiatury QWERTY...

Amerykańska firma _ Amazon _ rozpoczęła przyjmować zamówienia na nowe akcesorium do konsoli _ PS3 _ - _ Playstation 3 Wireless keypad _. Jest to bezprzewodowa miniaturowa klawiatura w formie przystawki do pada _ DUALSHOCK®3 _ i _ SIXAXIS _.

Urządzenie ma oferować dostęp do pełnej klawiatury _ QWERTY _. Komunikacja z konsolą ma odbywać się za pośrednictwem technologii _ Bluetooth _. Prezes _ SCEE (Sony Computer Entertainment Europe) _ - David Reeves zapowiedział również, że prezentowana nowość będzie wyposażona w touchpad, który może być wykorzystywany w grach w przyszłości.

_ Playstation 3 Wireless keypad ma trafić na rynek dopiero 30 listopada tego roku, jednak już teraz można składać zamówienia na stronie _ Amazon.com _. Dla tych, którzy zdecydują się na zakup urządzenia w przedsprzedaży przygotowana jest specjalna oferta – gwarantowana cena 49,99 dolarów _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)