Nowi dystrybutorzy nowych map

Nowi dystrybutorzy nowych map

Nowi dystrybutorzy nowych map
Źródło zdjęć: © Aponia
26.03.2008 16:02, aktualizacja: 26.03.2008 16:13

Firma Aponia Solutions rozpoczęła współpracę z
trzema nowymi dystrybutorami. AB, ABC Data i Brightpoint 
zajmą się sprzedażą produktów z serii Be-on-road

Firma Aponia Solutions rozpoczęła współpracę z trzema nowymi dystrybutorami. AB, ABC Data i Brightpoint zajmą się sprzedażą produktów z serii Be-on-road.

Aponia jest nowym graczem na polskim rynku oprogramowania do nawigacji. Firma ma ambicje zbudować mocny kanał sprzedażowy obejmujący cały kraj i w krótkim czasie stać się konkurencją dla wiodących producentów oprogramowania dedykowanego do PDA, PND
i smartphone’ów.

Hubert Plichta, Managing Director w firmie Aponia Solutions, tak mówi o planowanej współpracy - "_ Cenimy sobie Brightpoint, ABC Datę i AB jako Partnerów ponieważ są to firmy z profesjonalnymi działami handlowymi i z bardzo dobrze wypracowanymi, sprawnie działającymi kanałami dystrybucji, docierające do wszystkich klientów z branży IT i Telecom. Dzięki naszym Dystrybutorom chcemy być obecni w sklepach na terenie całej Polski, zależy nam na zbudowaniu gęstej sieci Klientów Be-on-road - firm i sklepów, które będą sprzedawać nasz program do nawigacji. Planujemy stworzenie specjalnej grupy Partnerów objętej ofertą promocyjną. To z myślą o nich będą tworzone nasze programy partnerskie _."

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)