Nowe zestawy głośnomówiące Parrot

Nowe zestawy głośnomówiące Parrot

24.10.2008 10:25, aktual.: 24.10.2008 10:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sprzedaży są już dostępne nowe bezprzewodowe zestawy głośnomówiące firmy Parrot - CK3000 Evolution, CK3100 LCD, 3200 LS-COLOR, MK6000 oraz MK6100.

Zestaw samochodowy Parrot CK300. EVOLUTION daje możliwość bezpiecznego i wygodnego korzystania z telefonu w samochodzie. Jest wyposażony w moduł wyciszania radia i bezpośredniego przejścia na głośniki radiowe. Umożliwia również wyłączenie trybu głośnomówiącego (rozmowa prywatna), a także obsługę dwóch rozmów telefonicznych – jedna z rozmów jest wtedy zawieszona, a po dokończeniu bieżącej można powrócić do przerwanej. Zestaw ma polskojęzyczne menu, obsługuje też komendy głosowe.

Parrot CK3100 LCD to prosty w obsłudze zestaw głośnomówiący komunikujący się z telefonem GSM za pomocą modułu Bluetooth. Wszystkie ważniejsze funkcje mogą być sterowane komendami głosowymi. Komunikaty tekstowe widoczne na wyświetlaczu oraz głosowe przekazywane przez głośniki samochodowe są w języku polskim. Zestaw potrafi zapamiętać ustawienia dla pięciu różnych telefonów oraz do 20. pozycji dla wybierania głosowego. Wyposażono go także w redukcję hałasu oraz likwidację efektu echo.

Obraz
© Parrot CK 3100

Parrot 3200 LS-COLOR jest bezprzewodowym zestawem głośnomówiącym, którego największą zaletą jest kolorowy wyświetlacz LCD wysokiej rozdzielczości. Zestaw, oprócz standardowych informacji o stanie zasięgu sieci GSM, naładowaniu baterii w telefonie, może wyświetlać także zdjęcie osoby, z którą chcemy rozmawiać. Automatycznie synchronizuje się z książką telefoniczną aparatu i umożliwia obsługę głosową. Posiada dzwonki polifoniczne, funkcję wyciszania radia oraz możliwość montażu z wykorzystaniem głośników samochodowych. Ponadto urządzenie rozpoznaje do 5 telefonów jednocześnie, ma funkcję redukcji hałasu i likwidacji efektu echa.

Obraz
© Parrot 3200

Zestaw samochodowy Bluetooth Parrot MK6000 to urządzenie zaprojektowane specjalnie z myślą o bezprzewodowym odtwarzaniu muzyki z telefonu lub odtwarzacza MP3. Oprócz odsłuchu plików muzycznych poprzez głośniki samochodowe daje też możliwość - dzięki systemowi syntezy mowy - odsłuchiwania książki telefonicznej. Z funkcji dodatkowych oferuje m.in. automatyczną synchronizację książki telefonicznej oraz obsługę komendami głosowymi. Po nadejściu połączenia, automatycznie przełącza się w tryb zestawu samochodowego. Jest też wyposażone w nowoczesną redukcję szumów Parrot Beamforming oraz usuwanie echa.

Parrot MK6100 jest profesjonalnym zestawem samochodowym Bluetooth z możliwością odsłuchu na głośnikach samochodowych zarówno głosu jak i plików MP3 pochodzących z telefonu. Wysoką jakość dźwięku zapewnia cyfrowy wzmacniacz klasy D o mocy 30W. Dzięki wyświetlaczowi OLED, możemy wygodnie przeglądać książkę telefoniczną, która mieści do 800. kontaktów. Urządzenie jest kompatybilne praktycznie ze wszystkimi telefonami i urządzeniami PDA z funkcją Bluetooth. Oferuje zaawansowaną redukcję szumów Parrot Beamforming oraz redukcje echa. Wyposażono je także w pilot zdalnego sterowania.

Obraz
© Parrot MK 6100

Sugerowane ceny zestawów głośnomówiących Parrot: Parrot CK3000 EVOLUTION 329zł
Parrot CK3100 LCD 479zł
Parrot 3200 LS-COLOR 589zł
Parrot MK6000 499zł
Parrot MK610. 549zł

Wszystkie zestawy objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)