Nowe żelazko bezprzewodowe Tefal Freemove

Nowe żelazko bezprzewodowe Tefal Freemove

Nowe żelazko bezprzewodowe Tefal Freemove
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.09.2014 12:10

Czy prasowanie może być przyjemne i komfortowe? Tefal twierdzi, że tak. Jego nowe żelazko mówi "nie" plączącym się kablom.

Czy prasowanie może być przyjemne i komfortowe? Tefal twierdzi, że tak. Jego nowe żelazko mówi "nie" plączącym się kablom.

Jego moc 260. W sprawi, że prasowanie będzie wygodne i szybkie, a jednocześnie tak samo efektywne, jak przy użyciu tradycyjnego, przewodowego żelazka.
Kabel w przewodowych żelazkach przeszkadza i może powodować dodatkowe zagniecenia. Natomiast żelazko Freemove gwarantuje swobodę ruchów. Nie wymaga baterii - jego działanie zapewnia wygodna baza ładująca. Po naładowaniu w bazie żelazko zapewnia doskonałe efekty prasowania przez 2. sekund. Wydaje się mało? Tak naprawdę to wystarczający czas na jeden cykl prasowania. W końcu prasując żelazkiem przewodowym również co kilka sekund odkładamy je, żeby ułożyć materiał na desce, czy przewrócić odzież na drugą stronę. Wystarczy, że pomiędzy jednym a drugim przesunięciem żelazka po tkaninie odłożymy je do stacji i już po 4 sekundach możemy wykonać kolejny ruch. Urządzenie sygnalizuje dźwiękiem moment, w którym trzeba je odłożyć do stacji, a jego odkładanie nie męczy ręki - nie trzeba stawiać go w pionie, co stanowi mniejsze obciążenie dla dłoni. Ponadto stacja ładująca posiada uchwyt umożliwiający zamontowanie jej do deski, który zapewnia stabilność i bezpieczeństwo.
Brak kabla to nie jedyna zaleta nowego żelazka Tefal Freemove. Kolejną jest ergonomiczny przycisk wytwarzania pary, który pozwoli na samodzielne jej dozowanie. Silny wyrzut pary, który wynosi aż 180g/min, sprawia, że wyprasujemy trudne zagniecenia jeszcze szybciej. Żelazkiem Tefal Freemove możemy prasować także w pionie, co jest szczególnie przydatne przy odświeżaniu garnituru czy delikatnej sukienki.

Żelazko zostało wyposażone w funkcję „strażaka”, która automatycznie wyłącza pozostające w bezruchu żelazko. Nie trzeba się już martwić, kiedy zapomnimy wyłączyć je przed wyjściem z domu. Natomiast innowacyjna, samoczyszcząca się stopa Autoclean sprawia, że zanieczyszczenia usuwane są z jej powierzchni. W efekcie jest łatwa do utrzymania w czystości, nie przypala się i zachowuje długotrwały ślizg po tkaninie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)