Nowe żelazka Panasonic z wielokierunkową stopą

Nowe żelazka Panasonic z wielokierunkową stopą

Nowe żelazka Panasonic z wielokierunkową stopą
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.03.2013 14:49

Firma Panasonic poinformowała o wprowadzeniu na rynek polski żelazek serii W, w tym modeli NI-W920, NI-W910 oraz NI-W900. Wielokierunkowa stopa, pionowy strumień pary oraz trójdrożny system samooczyszczenia to cechy charakterystyczne nowych urządzeń.

Żelazko Panasonic NI-W920

Żelazko wyposażone jest w wielokierunkową stopę typu HYDRAPOWER. Jej wymodelowany kształt, materiał Alumite, z którego została wykonana a także dwuczołowa konstrukcja zaprojektowane są z myślą o prasowania koszul, wizytowych spodni, a nawet plisowanych spódnic. Rozwiązanie to zostało zastosowane w żelazku Panasonic NI-W920. Stopa ma 28 cm długości i ponad 12 cm szerokości.

Na krawędziach stopy umieszczone zostały promieniowe wyloty pary, które zapewniają pokrycie parą niemal całej powierzchni żelazka. Konserwacja żelazka ma być prostsza za sprawą trójdrożnego systemu samooczyszczenia - żelazko samo ma dbać o drożność kanałów. Żelazko NI-W920 jest dostępne w wersji czarno-srebrnej i fioletowo-srebrnej w rekomendowanej cenie detalicznej wynoszącej 339 złotych.

Żelazko Panasonic NI-W910

Obraz
© Panasonic NI-W910 (fot. Materiały prasowe)

Żelazko Panasonic NI-W910 wyposażone jest w wielokierunkową stopę umożliwia skuteczne prasowanie nawet trudnodostępnych miejsc. Urządzenie oferuje ciągły dopływ pary o wydajności 40 g/min, a także pionowy strumień uderzenia o mocy 140 g/min - dodatkowo, czujniki temperatury regulują dostarczanie pary do prasowego materiału. Za płynne prasowanie odpowiadać ma unikalny kształt stosowanej wyłącznie w firmie Panasonic wielokierunkowej stopy Hydrapower oraz odpowiedni rozkład masy urządzenia. Żelazko NI-W910 jest dostępne w wersji biało-turkusowej w rekomendowanej cenie detalicznej - 299 złotych.

Żelazko Panasonic NI-W900

Obraz
© Panasonic NI-W900 (fot. Materiały prasowe)

Biało-fioletowe żelazko NI-W90. skierowane jest do zwolenników kolorowych urządzeń. Wielokierunkowa stopa umożliwia prasowanie całej powierzchni odzieży, a jej krawędzie są zawsze widoczne z góry, co ma ułatwiać manewrowanie. Otwory, z których wydobywa się para, są rozmieszczone na całym obrzeżu stopy żelazka, dzięki czemu strumień pary pokrywa całą prasowaną powierzchnię.

Urządzenie wyposażone jest w trzydrożny system antywapienny zapobiegający gromadzeniu się kamienia. Żelazko Panasonic NI-W900 jest dostępne w rekomendowanej cenie detalicznej - 259 złotych.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)