Nowe tusze Black Point dla drukarek Brother

Nowe tusze Black Point dla drukarek Brother

Nowe tusze Black Point dla drukarek Brother
Źródło zdjęć: © BlackPoint
25.02.2011 15:40

Na rynku pojawiły się zestawy nowych atramentów Black Pointa kompatybilne z drukarkami Brother DCP-J315W i MFC-J265W. Za każdą wydrukowaną przez nie stronę użytkownicy płacą średnio o 10 groszy mniej niż w przypadku produktu OEM

Jeśli wierzyć wyliczeniom producenta, nowe atramenty marki Black Point do drukarek Brothera gwarantują ponad 50. oszczędności w porównaniu do standardowych produktów OEM. Wydrukowanie jednej strony z użyciem kolorowego kartridża Black Point kosztuje 5 groszy, podczas gdy ta sama strona w wersji standard jest 3 razy droższa i kosztuje 15 groszy. W przypadku czarnych wkładów Black Pointa strona kosztuje 14 groszy zamiast 24 groszy - czyli niemal dwa razy mniej niż ze standardowym produktem OEM.

Obraz
© (fot. Black Point)

Nowe atramenty marki Black Point są w pełni kompatybilne z drukarkami DCP-J315W, DCP-J125, DCP-J515W, MFC-J265W oraz MFC-J415W firmy Brother. Gwarantują też pełne bezpieczeństwo użytkowania. Producent zapewnia niezawodność swoich materiałów eksploatacyjnych aż do chwili ich zużycia. Udziela gwarancji nie tylko na produkt, ale i drukarkę, w której jest on wykorzystywany.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)