Nowe telefony stacjonarne Panasonic DECT

Nowe telefony stacjonarne Panasonic DECT
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

31.01.2013 13:51, aktual.: 31.01.2013 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panasonic wprowadza nową, szeroką gamę telefonów stacjonarnych DECT. Wśród nich znajdują się modele z kolorowym wyświetlaczem, automatyczną sekretarką, czy łącznością Bluetooth.

Panasonic wprowadza nową, szeroką gamę telefonów stacjonarnych DECT. Wśród nich znajdują się modele z kolorowym wyświetlaczem, automatyczną sekretarką, czy łącznością Bluetooth.

Panasonic KX-TG855. - telefon z funkcją niani

KX-TG855. wyposażono w kolorowy ekran z możliwością ustawienia własnych tapet tła oraz miniaturą stację bazową, która oszczędza miejsce. W planowaniu codziennych spraw pomoże funkcja alarmu i terminarza zainstalowana w telefonie. Rodzice docenią funkcję monitorowania dziecka, która pozwoli trzymać pieczę nad pociechą nawet z innego pomieszczenia w domu – do jej realizacji potrzebna jest jednak druga słuchawka. Telefon posiada także tryb nocny.

Panasonic KX-TG657. – dla babci i dziadka

KX-TG657. to telefon zaprojektowany z myślą o osobach starszych. Wyposażono go w duże przyciski oraz szeroki czytelny wyświetlacz z białym podświetleniem. Specjalne klawisze szybkiego wybierania pomogą skontaktować się z najbliższymi, a funkcja połączenia ratunkowego umożliwia szybki kontakt z wybraną osobą lub instytucją. Telefon posiada też system głośnomówiący zarówno w słuchawce jak i w bazie, a specjalny korektor dźwięku umożliwia uwypuklenie wysokich lub niskich częstotliwości, co poprawia jakość dźwięku.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także