Nowe taryfy w sieci Era

Nowe taryfy w sieci Era
Źródło zdjęć: © Era

01.02.2011 10:42, aktual.: 01.02.2011 13:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć Era wprowadza od 2 lutego br. nową ofertę, w której klient przy podpisaniu umowy może wybrać jeden z trzech prezentów: zniżkę na telefon, bezpłatną Sieci Rodzinną lub 2 x więcej minut. Wszystkie „prezenty” przyznawane są na cały okres umowy.

W nowej promocji Ery dostępne taryfy zostały rozszerzone o pakiety danych, po których wykorzystaniu nie są naliczane dodatkowe opłaty za dostęp do Internetu. W ofercie dostępne są abonamenty od 2. złotych do 149 złotych, zawierające nawet 440 minuty oraz 2 GB pakiet danych. Dodatkowo we wszystkich taryfach klient może w zależności od potrzeb wybrać jeden z trzech dodatkowych prezentów:

2 x więcej minut w abonamencie - dodatkowy pakiet minut, który można wykorzystać na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Wszystkie minuty w abonamencie są wymienne na SMS, MMS, MB oraz minuty na numery stacjonarne w UE.

Sieć Rodzinna jest dostępna w bezpłatnej opcji od 2 do 6 numerów w zależności od wybranej wysokości abonamentu. Każdy z uczestników Sieci Rodzinnej otrzymuje 200. minut na rozmowy z jej pozostałymi członkami.

Tańszy telefon, w tej ofercie klient otrzymuje upust do 500 złotych na zakup nowego telefonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)