Nowe taryfy w ofercie Blueconnect

Nowe taryfy w ofercie Blueconnect

17.05.2010 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza zmiany w ofercie szybkiego mobilnego internetu blueconnect. Polegać one będą, m. in., na wzroście limitów transmisji danych. Nowa oferta będzie dostępna od 19 maja br.

Najważniejsze zmiany w ofercie blueconnect z laptopem Samsung R53. to podniesie pakietu danych z 16 GB do 40 GB w najwyższym abonamencie oraz zastąpienie abonamentu z limitem 300 MB nowym, ze zmianą prędkości po 8 GB. Dodatkowo wrasta również pakiet danych w abonamencie za 99 złotych. Nadal obowiązywać będzie oferta z Nową Erą Domową za 1 złoty miesięcznie dla osób, które podpiszą umowę na 36 miesięcy.

Podobne zmiany nastąpią również w ofercie blueconnect z netbookiem. Tutaj również w miejsce abonamentu z limitem 30. MB zaoferowany zostanie nowy w cenie 119 złotych z ograniczeniem szybkości transmisji danych po 8 GB. W najwyższym abonamencie zmiana prędkości nastąpi po osiągnięciu 40 GB.

Od 19 maja obowiązywać będzie nowa oferta dla klientów decydujących się na usługę blueconnect w ofercie z modemem. W najwyższym abonamencie pakiet transmisji danych wzrośnie ponad dwukrotnie do 35 GB przy tej samej cenie. Najniższy abonament wynosić będzie 39 złotych ze zmianą prędkości transmisji danych po osiągnięciu 2 GB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także