Nowe stacje dokujące Philips dla urządzeń Apple

Nowe stacje dokujące Philips dla urządzeń Apple

Nowe stacje dokujące Philips dla urządzeń Apple
Źródło zdjęć: © Philips
01.03.2011 12:33, aktualizacja: 01.03.2011 12:44

Nowa gama głośników ze stacją dokującą marki Philips pozwala odtwarzać muzykę z iPoda, iPhone’a czy iPada. Specjalne gniazdko dokujące z mechanizmem sprężynowym, pozwala na bezproblemowe podłączenie dowolnego modelu iPhone’a lub iPada bez potrzeby stosowania dodatkowych adapterów. Możliwe jest także podłączenie urządzenia w futerale ochronnym

Philips Fidelio Primo DS9000

Producent zapewnia, że dzięki konstrukcji opartej na zwrotnicy pasywnej, podłączając swój sprzęt do stacji dokującej Philips Fidelio Primo DS900. usłyszymy wyraźnie każdy szczegół utworu. Zaawansowane procesy technologiczne wykorzystane w budowie głośnika sprawiają, że każde pasmo częstotliwości dźwięków słyszalnych jest oddzielane i przesyłane do osobnych przetworników. Sygnały spoza pasma przenoszenia danego przetwornika nie są przesyłane, dzięki czemu zwiększona zostaje jakość dźwięku, a poziom zniekształceń ulega znacznej redukcji.

Obraz
© (fot. Philips)

W konstrukcji stacji dokującej Philips, nie zabrakło drobnych akcentów, które wyróżniają sprzęt. Podczas słuchania muzyki, wystarczy zaś oddalić się od urządzenia, aby podświetlone klawisze funkcyjne automatycznie wygasły. Po zbliżeniu dłoni klawisze znów zostają podświetlone.

Głośnik ze stacją dokującą Philips Fidelio Primo DS900. w 2010 roku wyróżniony został nagrodą Red Dot Award, która przyznawana jest za ponadprzeciętne wykonanie produktów.

Cena rekomendowana Philips Fidelio Primo DS9000 to 1999 PLN

Philips Fidelio DS8550

W stacji dokującej Philips Fidelio DS855. zastosowano funkcję strumieniowego transferu Bluetooth, technologię PureDigital, która poprawia jakość dźwięku, czy technologię SoundCurve, redukującą wewnętrzne rezonanse i zakłócenia dźwięku.

Obraz
© (fot. Philips)

Cena rekomendowana Philips Fidelio DS8550 to 1469 PLN

Philips Fidelio DS7550

Model Fidelio DS755. zaprojektowany został z myślą o podróżowaniu, dlatego wyposażony jest w pojemny akumulator, solidne aluminiowe wykończenia oraz specjalny futerał. Producent chwali się, że technologia wOOx oraz system DBB pozwalają na uzyskanie głębokiego i czystego brzmienia basów bez zniekształceń, niezależnie od poziomu głośności. Zastosowana w stacji dokującej technologia ekranowania eliminuje zakłócenia z telefonów komórkowych.

Obraz
© (fot. Philips)

Cena rekomendowana Philips Fidelio DS7550 to 659 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)