Nowe słuchawki Sony do domu i na podróż

Nowe słuchawki Sony do domu i na podróż
Źródło zdjęć: © Sony

04.04.2011 15:19, aktual.: 04.04.2011 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku pojawiły się dwa nowe modele słuchawek firmy Sony. Model MDR-RF865RK zapewnia wygodę, dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej, a model MDR-NC13 posiada funkcję niwelowania hałasów zewnętrznych

Zestaw bezprzewodowych słuchawek MDR-RF865RK

Dzięki odbiorowi sygnału z odległości do 10. m bezprzewodowe słuchawki MDR RF865RK zapewniają wyraźny dźwięk z każdego miejsca w domu. Są lekkie i wygodne w noszeniu, przez co doskonale nadają się do oglądania telewizji, słuchania radia i do gier wideo bez plączącego się kabla.

Obraz
© Słuchawki Sony MDR-RF865RK (fot. Sony)

Producent zapewnia, że 40-milimetrowe przetworniki akustyczne gwarantują bogaty dźwięk z głębokimi basami. Dla zapewnienia czystości brzmienia słuchawki są również wyposażone w system niwelowania zakłóceń w transmitowanym sygnale. Wygodne nastawianie głośności umożliwia zamontowany na słuchawkach regulator, eliminujący potrzebę sięgania do odtwarzacza muzycznego bądź po pilot od telewizora.

Nieużywane słuchawki MDR-RF865RK można odłożyć na ładowarkę. Pełny cykl ładowania trwa 3,5 godziny. Po tym czasie wewnętrzne akumulatory wystarczają na 2. godzin słuchania. Dla zaoszczędzenia energii, po odłożeniu słuchawek na dok automatycznie wyłącza się ich zasilanie.

Słuchawki z systemem niwelowania zewnętrznych hałasów MDR-NC13

Nowe słuchawki MDR-NC1. będą doskonałym rozwiązaniem dla dużo podróżujących miłośników muzyki, którym zapewnią czysty dźwięk bez niepożądanych szumów z zewnątrz.

Jak zapewnia producent, system niwelowania zewnętrznych szumów eliminuje do 87,4. zewnętrznych dźwięków. Zastosowane w słuchawkach energooszczędne rozwiązania gwarantują wysoką wydajność baterii. Po zastąpieniu dostarczonej baterii manganowej jedną baterią alkaliczną R03 (sprzedawaną oddzielnie), słuchawki MDR-NC13 mogą pracować do 100 godzin.

Obraz
© Słuchawki Sony MDR-NC13 (fot. Sony)

Nowy zestaw bezprzewodowych słuchawek MDR-RF865RK oraz douszne słuchawki z systemem osłabiania zewnętrznych hałasów MDR-NC1. firmy Sony będą dostępne od kwietnia 2011 r.

Główne cechy i dane techniczne:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)