Nowe słuchawki Rocking Residence

Nowe słuchawki Rocking Residence04.03.2013 12:21
Nowe słuchawki Rocking Residence
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Po jesiennej premierze słuchawek Aesh, firma Rocking Residence wiosnę wita nową kolekcją słuchawek nausznych z serii TRIC

288762169691158675
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

W słuchawkach TRIC zastosowano 30-milimetrowe głośniki, charakteryzujące się impedancją na poziomie 3. omów. Połączenie z urządzeniami zewnętrznymi możliwe jest dzięki wtyczce Jack 3,5 mm. Ponadto, skórzane wykończenie słuchawek wzmacnia brzmienie dźwięku przez zwiększone tłumienie dźwięków zewnętrznych. Dodatkowo, dźwięk nie ulega rozproszeniu, jak ma to miejsce w standardowych słuchawkach, wykończonych tradycyjną gąbką.

Oprócz płynnej regulacji rozpiętości pałąka, jego konstrukcja pozwala na stabilne ułożenie słuchawek bez zbędnego ucisku na uszy. Dzięki temu użytkownik nie spotka się z uczuciem dyskomfortu, wynikającym z wielogodzinnego korzystania. Dodatkowo słuchawki TRIC zostały wyposażone w mikrofon umożliwiający użytkowanie słuchawek ze smartfonem. Funkcje smartfonu mogą być dodatkowo wspierane przy użyciu przycisku na kablu który umożliwia odbieranie i kończenie połączeń.

Słuchawki TRIC są dostępne w pięciu wersjach kolorystycznych. Modele Madkat Purple oraz Yankee Green swoimi wyrazistymi kolorami purpury i zieleni odnajdą się świetnie wśród odważnych i energicznych osób. Z kolei Star Brown to model dla ceniących klasyczną elegancję, wyrażoną połączeniem karmelowego brązu, złota oraz czerni. W standardowych odcieniach bieli oraz czerni znajdują się modele Precious White oraz Rawr Black.

Cena: 119 zł
Gwarancja: 2 lata

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)