Nowe słuchawki Philips O'Neill

Nowe słuchawki Philips O'Neill

Nowe słuchawki Philips O'Neill
Źródło zdjęć: © Philips
16.09.2011 12:05, aktualizacja: 16.09.2011 12:43

Philips i O’Neill pokazały nowe słuchawki „The Bend” i „The Stretch Scratch”. Nowe, superwytrzymałe słuchawki zaprojektowano tak, aby przetrwały nawet w najcięższych warunkach.

„The Bend”. to model z gamy słuchawek, który zapewnia głębokie, dynamiczne basy. Wytrzymała konstrukcja ma według zapewnień producenta sprostać wymaganiom sportowców uprawiających najtrudniejsze dyscypliny. Pałąk słuchawek, wykonany jest z tego samego materiału, co najbardziej wytrzymałe gogle narciarskie. Jeśli słuchawki zostaną mocno ściśnięte lub upadną z dużej wysokości, dzięki mechanizmowi bezpiecznego mocowania, nauszniki nie połamią się pod wpływem nacisku, tylko odczepią się od pałąka.

Słuchawki „The Stretch Scratch”. to najnowszy produkt z gamy The Stretch. Podobnie jak słuchawki Stretch, również one zapewniają dynamiczną jakość dźwięku, a wyjątkowo giętki pałąk TR55LX wygina się w każdym możliwym kierunku. Przewód słuchawek jest wykonany z materiału, który nie ulega naciskom ani się nie wykręca. Zastosowano również zupełnie nową estetykę: nauszniki w kolorze okrycia wierzchniego zaprojektowano tak, aby z czasem się wycierały.

Ceny:
- The Bend (SHO4200BB/28) - 269 PLN
- The Stretch Scratch (SHO9567GN/10) – 469 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)