Nowe słuchawki Panasonic z serii HXD

Nowe słuchawki Panasonic z serii HXD

Nowe słuchawki Panasonic z serii HXD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.08.2012 09:48, aktualizacja: 23.08.2012 11:58

Panasonic wprowadza na rynek serię najnowszych słuchawek HXD, o ciekawym, ponadczasowym wzornictwie i z wysoką jakością dźwięku. Seria obejmuje trzy różne modele - HXD3, HXD5 i HXD7W. Słuchawki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.

HXD3 to minimalistycznie słuchawki, w których obudowa z kolorowego metalu łączy się z matową ramką. Dzięki silikonowej poduszce słuchawki powinny dokładnie i wygodnie przylegać do ucha, a przy okazji poduszka powinna zapewnić dobrą izolację od hałasu otoczenia. Słuchawki HXD3 są dostępne w pięciu kolorach. W tym modelu przetwornik ma średnicę 3. mm, impedancja to 32 Omy, a czułość wynosi 120 dB. Pasmo przenoszenia słuchawek zawiera się w przedziale od 10Hz do 25KHz, a maksymalna moc wejściowa to 1000 mW.

Dostępne w dwóch kolorach - białym i tytanowo-czarnym z czerwonymi akcentami słuchawki HXD5 wyróżniają się dużymi przetwornikami o średnicy 4. mm oraz miękkimi poduszkami ze skóry syntetycznej. W przypadku tego modelu czułość słuchawek to 127 dB, impedancja to 43 Omy, a maksymalna moc wejściowa to 1200 mW. Pasmo przenoszenia to od 8 Hz do 26 KHz.

HXD7. to solidne słuchawki o powiększonej obudowie. Charakterystyczna, czarna i biała obudowa modelu HXD7W sprzyja też maksymalnym parametrom akustycznym tych słuchawek wyposażonych w przetworniki o średnicy 40 mm. Słuchawki są ponadto wyposażone w pilota z jednym przyciskiem oraz mikrofon do użytku z telefonem komórkowym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)