Nowe słuchawki od Sony: MDR-XB910 z Advanced Direct Vibe Structure

Nowe słuchawki od Sony: MDR‑XB910 z Advanced Direct Vibe Structure

Nowe słuchawki od Sony: MDR-XB910 z Advanced Direct Vibe Structure
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.03.2013 12:46, aktualizacja: 08.03.2013 15:06

Sony pokazało swój najnowszy, flagowy model słuchawek MDR-XB910, wyposażony w technologię Advanced Direct Vibe Structure. Według Sony, technologia ta ma zapewnić znacznie głębszy bas oraz czystość tonów średnich i wysokich. Słuchawki wyposażono także w odłączany kabel ze zintegrowanym pilotem i mikrofonem.

Sony od wielu lat udoskonala swoja autorską technologię Advanced Direct Vibe Structure. Jej zadaniem jest zwiększanie mocy tonów o najniższych częstotliwościach, przy jednoczesnym zachowaniu czystości i miękkości tonów średnich i wysokich.
Słuchawki mogą się pochwalić bardzo szerokim pasmem przenoszenia dźwięku, który zawiera się w przedziale od 3Hz do 2800. Hz. Ich moc to 3000 mW, czułość 106 dB, a impedancja to 24 Ohmy. Zastosowany przetwornik to konstrukcja kopułkowa o średnicy 50 mm.

Konstrukcja słuchawek umożliwia obracanie i składanie nauszników, a także odłączanie kabla, na którym znajduje się zintegrowany pilot i mikrofon. Słuchawki umożliwiają sterowanie odtwarzaczy MP3 i smartfonów (gwarantowana współpraca ze sprzętami Sony). Obudowa słuchawek cechuje się elegancką stylistyką i zawiera elementy wykończeniowe wykonane z aluminium.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)