Nowe słuchawki na polskim rynku

Nowe słuchawki na polskim rynku

Nowe słuchawki na polskim rynku
Źródło zdjęć: © SoundMAGIC
26.02.2010 12:35

SoundMagic wprowadza na polski rynek cztery serie słuchawek. Nowe produkty oferują jakość na poziomie produktów największych potentatów w branży audio, za znacznie niższą cenę

Seria PL:

Są to klasyczne słuchawki dokanałowe, szeroka gama modeli pozwala dopasować ich brzmienie do odtwarzacza oraz własnych upodobań. Każdy może znaleźć coś dla siebie: od chłodnych i analitycznych PL30. po dynamiczne i basowe PL11. Najpopularniejsze modele PL11 i PL12 przy cenie znacznie poniżej granicy 100zł, mogą konkurować z tak uznanymi modelami jak Sennheiser cx300 czy cx400.

Obraz
© Słuchawki SoundMAGIC PL11 (fot. SoundMAGIC)

Na szczególną uwagę zasługuje najwyższy model PL50. w którym tradycyjną membranę, zastąpiono znanym z aparatów słuchowych przetwornikiem armaturowym. Model ten oferuje niespotykaną w tym przedziale cenowym przestrzeń oraz ogólną jakość dźwięku.

Seria MP:

Aktualnie zawiera model MP21. są to słuchawki dedykowane do współpracy z iPhonem. Posiadają miniaturowy mikrofon, oraz przycisk do odbierania i kończenia rozmów. MP21 oferują dynamiczne, ciepłe brzmienie, z bardzo dobrym oddaniem detali. Dodatkowo w zestawie sprzedażowym nie zabrakło miejsca dla kabla do komputera, dzięki któremu możemy wykorzystać słuchawki do rozmów przez Skype.

Seria PH:

PH1. to niewielkie słuchawki douszne wykorzystujące innowacyjny system U-Tube. Jego zadaniem jest przenoszenie dźwięków z membrany przez wygiętą w kształt litery ‘’U” tubę. Pozwala to uzyskać większą przestrzeń dźwięku, oraz bardziej soczyste soprany.

Obraz
© Słuchawki SoundMAGIC P20 (fot. SoundMAGIC)

Seria P:

Obejmuje dwa rodzaje niewielkich słuchawek nagłownych. Zarówno P1. jak i P20, bo o nich mowa, posiadają bardzo prosty system składania, zwiększający ich mobilność. Obydwa modele posiadają przetworniki dynamiczne o średnicy 30 mm, zapewniające w utworach niesamowitą przestrzeń, oraz realizm wytwarzanego dźwięku.

Warto wspomnieć że wszystkie oferowane słuchawki posiadają bogaty zestaw akcesoriów. Już w najprostszych modelach znajdziemy pokrowiec, dodatkowe silikonowe nakładki, klips do ubrania, oraz smartwrap do zwijania kabla.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)