Nowe pralki Samsung Eco Bubble

Nowe pralki Samsung Eco Bubble

Nowe pralki Samsung Eco Bubble
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.05.2012 15:08

Samsung rozszerza ofertę pralek z serii Eco Bubble o dwa nowe modele - WF906U4SAWQ oraz WF806U4SAWQ. Dzięki zastosowanej w pralkach technologii pranie jest efektywne nawet w temperaturze 15°C. Urządzenia wyposażono w bęben o ładowności 9 i 8 kilogramów, wyświetlacz LED oraz drzwi ze stali nierdzewnej.

*Spójrz na to pod kątem 15 stopni *
Samsung zapewnia, że technologia Eco Bubble, dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu i powietrza, zagwarantuje skuteczność prania i najwyższą ochronę nawet najbardziej delikatnych tkanin. Urządzenie ma dzięki temu skutecznie prać nawet w tak niskiej temperaturze jak 15°C.

Nowe modele posiadają specjalnie wyprofilowany bęben Diamond o strukturze powierzchni chroniącej tkaniny przed uszkodzeniem podczas wirowania. Dodatkowo pralki Eco Bubble wyposażone są w ceramiczna grzałkę, na której nie osadza się kamień. Programy zastosowane w Samsung Eco Bubble pozwalają prać w domu tkaniny od jedwabiu do jeansu, a nawet nieprzemakalne ubrania typu Gore Tex - służy do tego program kurtki/płaszcze. W pralkach z tej serii można też zaprogramować własne ustawienia.

Cicha praca
Pralki WF906U4SAWQ oraz WF806U4SAWQ zostały wyposażone w cichy silnik Digital Inverter, który pracuje bez szczotek, redukując wibracje i hałas. Zastosowana technologia ma, zdaniem producentów, zagwarantować niezawodną pracę silnika aż przez 1. lat.

Bądź EKO z Eco Bubble
Nowe modele otrzymały klasę energetyczną A+++. Posiadają również funkcję Eco Czyszczenie - za pomocą jednego przycisku umożliwia ona czyszczenie bębna wodą podgrzaną do temperatury 60°C, bez stosowania żadnych dodatkowych substancji chemicznych. Dodatkowo urządzenia są wyposażone w wyświetlacz LED, który informuje o przebiegu prania oraz nowoczesny system Fuzzy Logic, który automatycznie dokonuje doboru parametrów w zależności od ładunku.

Sugerowana cena detaliczna
Pralka Eco Bubble WF906U4SAWQ - *3699 zł *
Pralka Eco Bubble WF806U4SAWQ - *3499 zł *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)