Nowe pralki i suszarki parowe Panasonic

Nowe pralki i suszarki parowe Panasonic

Nowe pralki i suszarki parowe Panasonic
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.02.2013 14:44

Firma Panasonic wprowadza do oferty suszarkę NH-P80S1 oraz pralki NA-140VZ4 i NA-140VS4. Wszystkie te urządzenia wyposażono w technologię Steam Action.

Technologia Steam Action zastosowana w najnowszych pralkach i suszarce oparta jest na technologii żelazek parowych firmy Panasonic. Para w postaci mocnego strumienia mniejszych cząsteczek wstrzykiwanych do bębna przenika włókna. Producent zapewnia, że dzięki temu wyjęte pranie będzie mniej pogniecione. Wszystkie nowe urządzenia udostępniają po kilka programów parowych.

Steam Action umożliwia także odświeżenie ubrań i usunięcie z nich niepożądanych zapachów bez włączania cyklu prania. Po włączeniu trwającego 2. minut programu "Odświeżanie" w nowych pralkach parowych, ubrania w bębnie są poddawane działaniu strumienia pary pod wysokim ciśnieniem. Kiedy jednak ubranie przydałoby się wyprać, można skorzystać z trybu szybkiego, który skraca czas prania o 40% w porównaniu z tradycyjnym cyklem.

Obraz
© NH-P80S1 (fot. Materiały prasowe)

Zarówno model NA-140VZ4. jak i NA-140VS4 przekraczają o 30% najwyższy poziom energooszczędności A+++. Nowe pralki parowe mają bęben o pojemności 10 kg, a czujnik 3D i silnik z inwerterem umożliwiają wykrycie załadunku i dostosowanie szybkości oraz ruchu bębna Sazanami.

Bęben suszarki NH-P80S1 mieści 8 kg wsadu. Urządzenie wyposażone jest w technologię pompy ciepła, która zapewnia wydajność energetyczną klasy A++. Technologia pompy cieplnej i kompresor z inwerterem zastosowane w modelu NH-P80S1 umożliwiają suszenie na różnych poziomach temperatury - od 45°C do około 69°C.

Zarówno pralki parowe, jak i suszarka są wyposażone w okrywę wyciszającą, która absorbuje wibracje i zmniejsza hałas. Pralka NA-140VS4 i suszarka NH-P80S1 mają wyświetlacz LED, z kolei pralka NA-140VZ4 wyróżnia się wyświetlaczem LCD z interfejsem użytkownika WashNavi firmy Panasonic. WashNavi udostępnia między innymi takie funkcje, jak pomoc, wskaźniki błędów, powiększanie oraz menu Stain Master.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)