Nowe pamięci flash Sony Micro Vault Click

Nowe pamięci flash Sony Micro Vault Click
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.09.2011 14:52, aktual.: 20.09.2011 15:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony Europe wprowadza nową serię pamięci flash Micro Vault Click o pojemności do 64 GB. Nowe pamięci łączą małe wymiary i poręczną konstrukcję ze stylowym wyglądem i dużą pojemnością.

Micro Vault Click dostępne są w kolorze czarnym (wszystkie pojemności) lub białym (4 GB / 8 GB / 1. GB). W porównaniu z poprzednimi modelami są o 5,6 mm krótsze i mają szerszy otwór na pasek, dzięki czemu można je błyskawicznie przypiąć do kółka na klucze lub do telefonu.

Obudowa pamięci zakończona jest diodą LED emitującą światło w pełnym kącie 360°, dzięki czemu użytkownik z łatwością może sprawdzić, kiedy trwa zapis danych, a kiedy można bezpiecznie odłączyć pamięć. Konstruktorzy nowych pamięci powrócili do popularnej koncepcji Click: chowanego złącza USB, które zmniejsza wymiary nośnika i zapewnia ochronę złącza przy przenoszeniu pamięci.

Nabywcy pamięci Micro Vault Click mogą pobrać ze strony producenta oprogramowanie File Rescue i x-Pict Story. Pierwsze z nich pozwala na łatwe odzyskanie omyłkowo skasowanych danych, natomiast drugie służy do tworzenia pokazów zdjęć.

Nowe pamięci Micro Vault Click 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64 GB z 5-letnią gwarancją producenta są już w sprzedaży.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)