Nowe pakiety usług w UPC

Nowe pakiety usług w UPC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.09.2013 11:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

UPC wprowadza nowe promocyjne pakiety usług i nowe usługi. Zmiany dotyczą zarówno oferty dostępu do internetu, jak i pakietów telewizyjnych oraz telefonicznych.

Internet
Internet w UPC obok znanych już pakietów o niższych prędkościach 1. Mb/s, 60 Mb/s, 120 Mb/s został wzbogacony o opcje z prędkością 250 Mb/s (wcześniej 200). W tej opcji upload danych odbywa się na poziomie 20 Mb/s. Standardową prędkością oferowaną dla klientów staje się 60 Mb/s, a dla mniej wymagających użytkowników UPC wprowadza do oferty także prędkość startową 10 Mb/s. Każdy klient, który skorzysta z nowej oferty internetowej otrzyma bezpłatnie 3 licencje Pakietu Bezpieczeństwa UPC do wykorzystania także na tabletach i smartfonach, działających w systemie Android.

Telewizja
Do portfolio UPC, obok pakietów Select Extra HD i Max Extra HD, dołączają także nowe, tanie pakiety Telewizji Cyfrowej: Start, Start HD, Start HD z nagrywarką. Oferują one wszystkie kanały dostępne w cyfrowej telewizji naziemnej oraz kilkanaście dodatkowych, w tym także w jakości HD. Nowe pakiety cyfrowe zastąpią oferowany dotąd analogowy Pakiet Minimalny.

Telefonia
UPC proponuje od września tańsze taryfy telefoniczne - Minuty do wszystkich 6. oraz Minuty do wszystkich 240. Teraz klienci mogą wykorzystywać połączenia w abonamencie UPC nie tylko w ramach 41 krajów Europy i świata (w tym m.in. do USA, Kanady, Australii, Japonii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec), ale także na połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, a rozmowy poza abonamentem są tańsze.

*Pakiety *
Nowe promocyjne pakiety to 6 zestawów złożonych z dwóch lub trzech usług: Pakiet Lekki, czyli telewizja cyfrowa i Internet, Pakiet Relaks, czyli telewizja cyfrowa i telefon oraz Pakiet Go, Pakiet Hit i Pakiet VIP składające się z telewizji cyfrowej, Internetu i telefonu. Wszystkie dostępne będą w obniżonej cenie 89zł za miesiąc przez 2 pierwsze miesiące. Flagowym pakietem UPC staje się ultraszybki Internet 250 Mb/s oferowany z 153 kanałami, w tym 32 w jakości HD oraz taryfą z 240 darmowymi minutami do wszystkich. Nowością jest Pakiet Starter, który proponujące Internet 10 Mb/s, Pakiet Start oraz taryfę Minuty do Wszystkich 60 w cenie 69 zł za miesiąc. Standardowo, klienci mają możliwość spersonalizowania i wzbogacenia każdego z pakietów o opcje dodatkowe (np. nagrywarka, więcej kanałów, szybszy Internet, więcej rozmów w ramach taryfy telefonicznej).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)