Nowe pakiety internetowe w roamingu w Plusie

Nowe pakiety internetowe w roamingu w Plusie

10.06.2015 13:09, aktual.: 10.06.2015 13:36

Od 10 czerwca klienci ofert "na kartę" i mix w Plusie mogą korzystać z nowych pakietów internetowych w roamingu na terenie całej Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii, Lichtensteinu, Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych.

Internet mobilny w roamingu dla prepaida i mixa dostępny jest w trzech wariantach Pakietów Atlantyckich: 15 MB na 1 dzień (5 zł) , 50 MB na 7 dni (10 zł) i 100 MB na 30 dni (15 zł). Można włączyć dowolną liczbę pakietów jednorazowych, a po ich wykorzystaniu transmisja danych będzie naliczana zgodnie z cennikiem oferty. W każdym momencie, za pomocą prostego kodu: *121. (zielona słuchawka), można sprawdzić liczbę niewykorzystanych MB.

Pakiety dostępne są dla wszystkich usług prepaid i mix: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6. Plus Mix, PlushMix.

Pakiety pozwalają na realizowanie transmisji danych w technologii LTE, HSPA/HSPA+ oraz starszych, a dostępność technologii zależy od specyfikacji technicznej urządzenia oraz sieci partnera roamingowego, u którego realizowana jest transmisja danych

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)