Nowe oferty internetu w ofercie Mix u Plusa

Nowe oferty internetu w ofercie Mix u Plusa

Nowe oferty internetu w ofercie Mix u Plusa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.09.2011 14:49, aktualizacja: 21.09.2011 15:16

W piątek wchodzi w życie nowa oferta „Oswajacz Internetowy” dla użytkowników Plusa Mix. Klienci będą mogli skorzystać z oferty smartfonów z dedykowanymi pakietami internetowymi lub oferty standardowej, w ramach której będą mogli aktywować pakiety Non Stop.

Obraz

„Oferta Smartfonowa” została przygotowana dla osób, które chcą być stale on-line. Oferta zawiera pakiety internetowe, które w trakcie kontraktu są automatycznie uruchamiane po każdym doładowaniu wymaganą kwotą minimalną:
Za 3. zł – brak pakietu, za 40zł – 300MB, za kwotę od 50 do 60zł – 500MB, za kwotę 80 lub 100zł – 1GB.

Klient zostanie poinformowany SMS-em o wyczerpaniu limitu MB. By móc dalej korzystać z pakietu internetowego, wystarczy zasilić konto kwotą minimalną (i automatycznie otrzymać kolejny pakiet), lub aktywować jeden z pakietów dodatkowych: Pakiet internetowy 25MB za 5 zł lub Pakiet internetowy 12. MB za 6 zł.

Użytkownicy Mix korzystający z „Oferty Standardowej”, mogą skorzystać z pakietów internetowych Non Stop, w których po przekroczeniu określonego limitu danych, spada jedynie prędkość transmisji, ale można dalej korzystać z internetu bez dodatkowych opłat.

Pakiet za 9zł daje nam 15. MB, natomiast pakiet za 15zł to 500MB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)