Nowe oferty dla przenoszących numer do Orange

Nowe oferty dla przenoszących numer do Orange

Nowe oferty dla przenoszących numer do Orange
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.01.2014 10:36, aktualizacja: 27.01.2014 13:25

Trzy miesiące darmowego abonamentu, nowoczesny smartfon za 1 zł i dodatkowe pakiety minut do wszystkich sieci - to najnowsza propozycja dla przenoszących numer telefonu do Orange. Bonusy czekają też na klientów mobilnego dostępu do Internetu. Przenosząc się do Orange mogą skorzystać z oferty Orange Free Net, w której za n router mobilny i tablet zapłacą 2 zł. Łącząc kupowane usługi w Orange Open, za swój nowy abonament na szybki mobilny Internet zapłacą jedynie 9,90 zł miesięcznie.

HTC Desire 300. Orange Reyo i Nokia Lumia 625 od 1 zł (z VAT) oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y w Orange, a także bezpłatne usługi w chmurze i tani dostęp do szybkiego mobilnego Internetu w telefonie, to tylko niektóre z korzyści dla klientów przenoszących swój numer do Orange. W aktualnej ofercie dostają oni na powitanie trzy miesiące bezpłatnego abonamentu, dodatkowe pakiety minut na połączenia do wszystkich sieci, a jeśli wybiorą HTC Desire 300 otrzymają prezent niespodziankę.

Orange przygotował też ofertę dla osób, które chciałyby skorzystać z sieci szybkiego mobilnego Internetu dostępnego w technologiach UMTS do 4. Mb/s oraz LTE.

Klienci przenoszący się do Orange mogą skorzystać z oferty Orange Free Net, umożliwiającej współdzielenie pakietu internetowego na wszystkich swoich urządzeniach mobilnych. Wybierając plan taryfowy z nowoczesnym routerem mobilnym otrzymają dodatkowo tablet, a za cały zestaw w sumie zapłacą jedynie 2 zł (z VAT). Oferta obejmuje m.in. router ZTE MF6. oraz routery umożliwiające korzystanie z dostępu w technologii LTE.

Ponadto, wszyscy klienci przenoszący numery i usługi do Orange mogą korzystać z możliwości jakie daje im oferta Orange Open, czyli łączenie usług mobilnych i stacjonarnych. Dzięki niej, mobilny Internet mogą mieć już za 9,9. zł (z VAT) miesięcznie. Łącząc w Orange Open więcej usług, mogą obniżać ceny ich abonamentów oszczędzając nawet 30 zł, a korzystając z Orange Open Family, o kolejne 40 zł. Mogą w ten sposób zaoszczędzić nawet 70 zł (z VAT) miesięcznie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)