Nowe odtwarzacze Sony Walkman B170

Nowe odtwarzacze Sony Walkman B170

Nowe odtwarzacze Sony Walkman B170
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.02.2012 14:12, aktualizacja: 21.02.2012 14:26

W marcu zobaczymy w polskich sklepach nowe, kolorowe odtwarzacze MP3 firmy Sony z serii Walkman B170.

Nowe modele Walkman z serii B ważą zaledwie 2. g. Model B170 posiada przycisk Bass Boost, który pozwala usłyszeć w słuchawkach mocny i bogaty bas. Konstruktorzy urządzenia zastosowali również kolorystyczną diodę LED, która miga w rytm muzyki. Pozostaje jednak pytanie, jaki wpływ ma taka "kieszonkowa dyskoteka" na żywotność baterii odtwarzacza?

Mówiąc o baterii, trzeba zauważyć, że wrażenie robią zapewnienia producenta, jakoby zaledwie 3 minuty ładowania wystarczyły, by Walkman B17. odtwarzał muzykę przez 90 minut. Po pełnym cyklu ładowania Walkman z serii B umożliwia słuchanie muzyki non stop przez 18 godzin.

Odtwarzacze z serii Walkman B są dostarczane w komplecie z masywnym zaczepem, który można przypiąć do paska, torby albo ubrania. Rozwiązanie w stylu tego, które znamy ze starych odtwarzaczy iPod Shuffle.

Utwory do odtwarzacza prześlemy przez wbudowane złącze USB, za pomocą którego połączymy walkmena z komputerem, na którym zainstalowany jest Windows. Jak przystało na nowoczesny odtwarzacz, kopiowanie plików można wykonać metodą "przeciągnij i upuść", nie instalując żadnych specjalnych programów. Oprócz tego możliwe jest bezpośrednie odtwarzanie nagrań z odtwarzacza podłączonego do zestawu muzycznego hi-fi lub radioodtwarzacza samochodowego.

Ciekawostką jest technologia wyszukiwania nagrań ZAPPIN, która przeszuka całą kolekcję utworów, pozwalając wysłuchać krótkiego, charakterystycznego fragmentu każdej piosenki - bez przeglądania menu czy list odtwarzania. Podczas odsłuchu wystarczy ponownie nacisnąć przycisk ZAP, by odtworzyć utwór w całości.

Wśród dodatkowych możliwości na uwagę zasługuje wbudowany korektor dźwięku oraz funkcja dyktafonu.

Odtwarzacze MP3 Walkman Sony z nowej serii B17. będą dostępne w wersjach z pamięcią 2 GB i 4 GB, a ich sprzedaż w Polsce rozpocznie się w połowie marca 2012 r.
Sprawdź dokładne ceny odtwarzaczy MP3 tej marki!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)