Nowe odtwarzacze Philips Blu‑ray 3D

Nowe odtwarzacze Philips Blu-ray 3D
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

31.05.2012 17:13, aktual.: 01.06.2012 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Philips zaprezentował nowe odtwarzacze Blu-ray 3D - modele BDP5500 i BDP7700.

Odtwarzacze Blu-ray BDP550. oraz BDP7700 pozwalają na wygodne przeglądanie stron internetowych, prowadzenie rozmów przez Skype, można je także zsynchronizować z innymi urządzeniami, takimi jak komputer czy smartfon.

Zastosowana w odtwarzaczach technologia Smart TV Plus umożliwia korzystanie z serwisów i multimediów internetowych w telewizorze. Oferuje rozmaite funkcje, takie jak Net TV, SimplyShare czy MyRemote. Net TV zapewnia także dostęp do usług, takich jak wideo na żądanie (VOD). Funkcja SimplyShare umożliwia oglądanie zdjęć i filmów oraz słuchanie muzyki zapisanej w komputerze bez konieczności wstawania z wygodnej kanapy. Z kolei dzięki aplikacji Philips MyRemote można sterować zestawem kina domowego za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Nowe odtwarzacze Blu-ray obsługują również materiały Full HD 3. oraz dźwięk Dolby TrueHD i DTS-HD MA - 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD. Urządzenia obsługują również format DivX Plus HD - najnowszą technologię DivX, umożliwiającą oglądanie obrazów i filmów z internetu, w wysokiej rozdzielczości i bezpośrednio na telewizorze. Odtwarzacze potrafią również przekształcać materiały 2D w 3D. Natychmiastowa konwersja 3D wykorzystuje najnowszą cyfrową technologię do analizy materiałów wideo 2D, rozróżniając obiekty na te położone na pierwszym planie i te znajdujące się w tle.

Dodatkowo, nowe odtwarzacze Philips są zgodne ze standardem DLNA, posiadają wbudowany układ Wi-Fi w wersji 802.11. i port USB 2.0, który umożliwia odtwarzanie filmów i muzyki z pamięci flash i dysków twardych USB. Odtwarzacz BDP7700 został wyposażony w dodatkową funkcję CinemaPerfect HD zapewniającą wyraźniejsze i ostrzejsze filmy.

Cena: BDP550. - 649 zł, BDP7700 - 849 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)