Nowe obniżające koszty usługi TP

Nowe obniżające koszty usługi TP

29.05.2008 14:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wybrane numery, rozmowy z rabatem, moja godzina i pakiet minut komórkowych - to 4 kategorie usług Telekomunikacji Polskiej, z których od czerwca mogą skorzystać klienci indywidualni w celu obniżenia rachunku.

Wybrane numery tp - usługa umożliwia nieograniczone rozmowy z wybranymi numerami we wszystkich sieciach stacjonarnych. Miesięczna opłata za 1 numer to 10 zł, 2 numery kosztują 17 zł, 3 numery - 23 zł, 4 numery - 27 zł, a za 5 numerów klient zapłaci 29 zł miesięcznie.
Do tej pory dzięki usłudze Wybrane numery tp, klienci mogli uzyskać 20% rabat na numery stacjonarne oraz 10% rabat na komórki. Z takiej możliwości korzystało 10% klientów

Rozmowy z rabatem tp - oferta pozwala klientom z 50% rabatem prowadzić nieograniczoną liczbę rozmów we wszystkich sieciach stacjonarnych oraz na komórki. Do wyboru są 3 warianty usługi: zniżka na połączenia w sieciach stacjonarnych za 10 zł miesięcznie, zniżka na połączenia do sieci komórkowych za 10 zł lub zniżka na połączenia do sieciach stacjonarnych i na komórki za 18 zł.
Do tej pory dzięki usłudze Rozmowy z rabatem tp, klienci mogli maksymalnie uzyskac 40% rabat na 40/50 połączeń lokalnych/miedzystrefowych. Z usługi korzysta około 30% klientów.

Moja godzina tp - płacąc 10 zł klient dostaje 30 godzin miesięcznie na rozmowy do wszystkich sieci stacjonarnych. Wybiera swoją "szczęśliwą godzinę" (od 10.00 do 11.00 lub od 16.00 do 17.00) i codziennie przez godzinę może rozmawiać nie martwiąc się o koszty. Według statystyk TP, zaproponowane przedziały godzinowe są czasem, kiedy Polacy najczęściej rozmawiają z telefonów domowych.

Pakiet minut komórkowych tp - dzięki tej usłudze za 12,90 zł klienci mogą wydzwonić 30 minut miesięcznie do sieci mobilnych. Oznacza to, ze w ramach pakietu za minutę rozmowy zapłacą tylko 0,43 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)