Nowe notebooki Asus z procesorami Intel Core i7

Nowe notebooki Asus z procesorami Intel Core i7

Nowe notebooki Asus z procesorami Intel Core i7
24.09.2009 13:51

Firma ASUS wprowadza na rynek nowe modele notebooków z serii G i M: ASUS G60J i M60J na platformie Calpella z procesorami Intel Core i7

ASUS G60J - Wyższy poziom gier

ASUS G60. jest 16-calowym notebookiem stworzonym dla świata gier. Został on wyposażony w procesor Intel Core i7 i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 260M z 1GB VRAM , które zapewnią dużą wydajność. Model G60J obsługuje technologię Turbo Boost, która zwiększa prędkość taktowania procesora z 1.73GHz do 3.06GHz na Intel Core i7-820QM. Głośniki Altec Lansing i technologia EAX Advanced HD 4.0, dostarczą wyjątkowych doznań dzięki dodatkowym 64 efektom dźwiękowym dla gier. Technologia CMSS-3D zapewni natomiast niezrównany dźwięk przestrzenny. Dodatkowo ASUS G60J posiada podświetlaną klawiaturę Chiclet, która nie tylko pozwala na grę w ciemności, ale także minimalizuje błędy podczas pisania dzięki równym odległościom pomiędzy przyciskami, Dla użytkowników, którzy szukają cech ASUS G60J w mniejszym wydaniu, firma ASUS przygotowała 15,6-calowy notebook G51J.

Obraz
© Notebook Asus G60J (fot. Asus)

ASUS M60J - Połączenie multimedialnej rozrywki, wydajności i komfortu

ASUS M60. został wyposażony w 16-calowy wyświetlacz HD, kartę graficzną NVIDIA GeForce GT 240M z 1GB DDR3 VRAM. Dopełnieniem tych elementów są głośniki Altec Lansing z certyfikacją Dolby 2 Home Theater. Użytkownicy mogą korzystać również z dwóch dysków twardych o łącznej pojemności do 1TB. ASUS M60J posiada również Al TouchMedia, centrum multimedialne z intuicyjnym panelem sterowania, który łączy interfejsy zarówno oprogramowania, jak i sprzętu komputerowego. Użytkownicy mogą z łatwością tworzyć własne playlisty, modyfikować obrazy i oglądać filmy.

Obudowa wokół klawiatury została wykonana w technologii Infusion. Dzięki temu urządzenie jest odporne na zarysowania i otarcia wynikające z codziennego użytkowania. Co więcej, ASUS M60. posiada nagrodzoną “red dot” (“Czerwoną kropką”) klawiaturę Chiclet, która charakteryzuje się wklęsłymi klawiszami i węższymi przestrzeniami między nimi, by zapobiec gromadzeniu się kurzu i zwiększyć odporność na wodę.

ASUS G60J i M60J będą dostępne w Polsce od połowy października. Sugerowane ceny: G60J: 6999 PLN, M60J: 4999PLN.

Specyfikacja techniczna:

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)