Nowe Nokie tylko z najnowszym Androidem

Nowe Nokie tylko z najnowszym Androidem

Nowe Nokie tylko z najnowszym Androidem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.02.2017 15:59, aktualizacja: 04.02.2017 10:37

Nokia może zaliczyć swój debiut rynkowy do udanych - zapasy pierwszego smartfona z Androidem wyprzedały się w minutę. Jednak właściciel legendarnej marki telefonów nie ma zamiaru spoczywać na laurach i zapowiada, że każdy nowy smartfon będzie miał najnowszą wersję Androida.

HMD Global, właściciel marki Nokia podchodzi poważnie do planów rozwoju portfolio smartfonów. Najnowsze wieści nie dotyczą jednak listy i specyfikacji najnowszych urządzeń, a planów właściciela i jego pojeścia do oprogramowania w nowych Nokiach.

Naszą ambicją jest korzystanie z najnowszych i najbardziej bezpiecznych wersji Androida. Podonie podchodzimy do aktualizacji, które zawsze będa na czas.

Niepozorna deklaracja, którą można przeczytać w serwisie nokiapoweruser.com zapowiada obiecująca przyszłość Nokii. Mowa tutaj bowiem o tym, że najnowsze smartfony Nokii będą zawsze pracowały pod kontrolą najnowszej wersji Google Android. Przykład tego działania mieliśmy w przypadku premiery Nokii 6, która miała na pokładzie Androida 7.1

Niestety nie wiadomo czy chodzi tylko o pełne wersje, jak Android 7.0, czy również sprawdzone kompilacje, jak Android 7.1.2. Jendego możemy być natomiast pewni - właściciel zapowiada, że każda Nokia będzie zawsze aktualizowana do najnowszej wersji Androida. Do tej pory udało się to niewielu producentom - Nokia może polec na własnych obietnicach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)