Nowe modele lodówek Samsung "Made in Poland"

Nowe modele lodówek Samsung "Made in Poland"

Nowe modele lodówek Samsung "Made in Poland"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.03.2012 12:51, aktualizacja: 28.03.2012 13:48

Samsung rozszerza swoje portfolio urządzeń AGD. Już wkrótce do sprzedaży w Europie trafią nowe modele lodówek z popularnej serii Grand oraz lodówki typu side-by-side. Urządzenia produkowane są w fabryce pralek i lodówek firmy Samsung we Wronkach pod Poznaniem.

W urządzeniach zastosowano szereg rozwiązań, które zapewniają dobre warunki przechowywania żywności i lepszą organizację produktów spożywczych we wnętrzu lodówki. Dzięki zastosowaniu specjalnych systemów oraz technologii, nowe lodówki są przyjazne środowisku.

Lodówki z serii Grand z dolnym zamrażalnikiem

Lodówki z serii Grand Wide Combi wykorzystują technologię Eco Slim. Dzięki niej ograniczono grubość ścian lodówek przy zachowaniu doskonałych właściwości izolacyjnych, ograniczając zużycie energii oraz zwiększając jednocześnie ich pojemność. Obecnie, w zależności od modelu może ona sięgać aż do 44. litrów. Jednym z praktycznych rozwiązań jest też składana półka, którą można rozłożyć na pełną głębokość albo oprzeć o ścianę lodówki, aby zmieścić wyższe pojemniki.

Lodówki z serii Grand Wide Combi są przyjazne dla środowiska dzięki klasie energetycznej A++. Jest to zasługą rozwiązania Samsung Smart Eco System, które wykorzystuje system czujników mierzących temperaturę oraz unikatowy, samoregulujący się kompresor Digital Inverter, utrzymujący stałą temperaturę wewnątrz lodówki. Zastosowanie systemów Samsung Smart Eco System oraz Eco Slim pozwoliło zwiększyć wydajność chłodzenia i ograniczyć pobór mocy, powodując jednocześnie, że urządzenie jest praktycznie bezgłośne. Nowe lodówki będą wyposażone w niebieski wyświetlacz LED na frontowych drzwiach oraz w jaśniejsze, zmodernizowane oświetlenie LED, które zużywa o 75. mniej energii niż tradycyjne oświetlenie. Użytkownicy lodówek z seria Grand Combi znajdą też w nich wąski dozownik wody oszczędzający miejsce, kostkarkę do lodu oraz wygodne uchwyty stanowiące dodatkowy akcent wzorniczy.

Lodówki z serii G Wide Combi będą dostępne w Europie od września 201. roku.

Nowa lodówka z serii H: HM12

Lodówka Samsung HM1. to pierwsza lodówka side-by-side produkowana w zakładzie Samsung Electronics Poland Manufacturing.

Lodówki oferują dobrąizolację, cieńsze ścianki i wyższą klasę energetyczną A++. Są one także wyposażona w jasne i wygodne oświetlenie LED, a także w nowy ekran dotykowy oraz nowoczesne wnętrze z ulepszonymi pojemnikami, półkami i obejmami. Dzięki zastosowaniu rozwiązania Twin Cooling Plus, nowe lodówki pozwalają przedłużyć świeżość produktów. HM1. została wyposażona w oddzielne systemy chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku, co zapewnia precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności oraz zapobiega mieszaniu się zapachów. Nowe lodówki HM12 z Wronek będą dostępne w wielu wersjach, na przykład z dozownikiem wody i lodu lub bez oraz w różnych opcjach kolorystycznych pasujących do różnych stylów kuchni.

Nowa lodówka HM1. będzie dostępna w Europie w maju 2012 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)