Nowe modele lodówek do zabudowy Liebherr

Nowe modele lodówek do zabudowy Liebherr
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.03.2015 14:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy zapadnie już decyzja, że chłodziarko-zamrażarka ma być zabudowana, rzadko kiedy poświęca się jej wyborowi więcej czasu niż znalezienie odpowiedzi na dwa pytania - czy zmieści się w zaplanowane meble oraz czy jest energooszczędna. Liebherr pokazał nową gamę urządzeń chłodniczych różniących się funkcjami i wyposażeniem.

ICBN 3366 Premium

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy ICBN 336. Premium to sprzęt wyposażony we wszystkie rozwiązania dostępne dzisiaj na rynku chłodniczym, odpowiadający na najbardziej wyszukane potrzeby. Jej znakiem rozpoznawczym jest osiem technologii: DuoCooling (opisy technologii na końcu materiału), BioFresh, IceMaker, NoFrost, SoftSystem, LED, SoftTelescopic i oczywiście klasa energetyczna A++. Pomimo wielu funkcji i zaawansowanych rozwiązań, sterowanie urządzeniem jest łatwe i intuicyjne. Chłodziarko-zamrażarka wyposażona jest w system MagicEye z przyjaznym dla oka wyświetlaczem LCD, elektroniką Touch i cyfrowym wskaźnikiem temperatury. Ale ICBN 3366 to również funkcjonalne wnętrze charakteryzujące się łatwo wyjmowanymi szufladami z systemem VarioBox i półkami GlassLine Premium. Zastosowane w zamrażarce rozwiązanie VarioSpace pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Całości dopełnia automatyczna kostkarka z przyłączem do wody.

ECBN 6156

Chłodziarko-zamrażarka ECBN 615. to odpowiedź marki Liebherr na oczekiwania tych wszystkich, którzy nie godzą się na standardowe rozwiązania. Już na pierwszy rzut oka widać, że urządzenie to jest inne od wszystkich – szerokie na 91 cm, o pojemności użytkowej 480 l daje użytkownikom nieskończone możliwości przechowywania produktów. Zamiast tradycyjnej komory zamrażarki zostało wyposażone w dwie szuflady do osobnej zabudowy, zamontowane na szynach teleskopowych (system TelescopicRails). Chłodziarko-zamrażarka ECBN 6156 wyposażona została w systemy: DuoCooling, BioFresh, IceMakes, NoFrost oraz oświetlenie LED i elektroniczne sterowanie MagicEye.
ICN 336. Premium

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy ICN 336. to idealne rozwiązanie dla fanów najnowszych technologii. Urządzenie, utrzymujące się w klasie energetycznej A++, wyposażone jest w systemy: DuoCooling, SoftSystem, IceMaker, NoFrost, LED oraz Telescopic Rails. Cechą wyróżniającą ten model chodziarko-zamrażarki jest automatyczna kostkarka do lodu wyposażona w zbiornik na wodę. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają możliwości podłączenia urządzenia do wody, a którzy nie chcą rezygnować ze stałego dostępu do kostek lodu. ICN 3366 to również automatyczna funkcja SuperCool, automatyczna funkcja SuperFrost oraz system FrostSafe w zamrażarce. Chłodziarko-zamrażarka wyposażona jest też w optyczny i dźwiękowy alarm w przypadku awarii oraz w dźwiękowy alarm otwartych drzwi.

ICN 335. Premium

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy ICN 335. Premium to 198 l w części chłodzącej i 63 l w części mrożącej. Wyposażona jest w system VarioSpace pozwalający na indywidualną aranżację wnętrza i uzyskanie wyjątkowo dużej przestrzeni. Chłodziarko-zamrażarka posiada elektroniczne sterowanie, z wyświetlaczem LED i cyfrowym wskaźnikiem temperatury, a system DuoCooling pozwala na oddzielną regulację temperatury w komorze chłodziarki i zamrażarki. ICN 3356 to również system No Frost zapewniający automatyczne odszranianie i odmrażanie komór oraz przyjazne dla oka, równomierne oświetlenie LED (osobne dla schowka na warzywa i owoce). Chłodziarko-zamrażarka wyposażona jest też w optyczny i dźwiękowy alarm w przypadku awarii oraz w dźwiękowy alarm otwartych drzwi. Łatwo wyjmowane półki i szuflady oraz gładka powierzchnia wewnątrz urządzenia zapewniają wygodny dostęp do najdalszych części i łatwe czyszczenie.

ICUNS 331. Comfort

ICUNS 331. Comfort to potwierdzenie, że najważniejsze, najnowsze technologie można zastosować w urządzeniu i zachować jego przystępną cenę. Chłodziarko-zamrażarka posiada klasę energetyczną A++, system NoFrost oraz LED. Wyposażona jest w elektroniczne sterowanie i cyfrowy wskaźnik temperatury oraz w zamrażarce w systemy FroftSafe i SmartFrost. Dodatkowo rozwiązanie VarioSpace pozwala na dowolną aranżację wnętrza dzięki wyjmowanym szufladom i półkom.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

IKB 355. Premium
Jej cechą charakterystyczną jest wyjątkowo duża strefa BioFresh, która składa się z aż trzech szuflad. Dwie z nich wyposażone są w rozwiązanie pozwalające na płynną regulację wilgotności powietrza i dostosowanie jej do potrzeb przechowywanych w szufladach produktów. Opcja DrySafe, gwarantująca niską wilgotność powietrza, tworzy idealne warunki do przechowywania mięsa, ryb i produktów mlecznych. HydroSafe to optymalne ustawienie dla owoców i warzyw, które aby dłużej zachować świeżość wymagają dużej wilgotności powietrza. Chłodziarka IKB 355. Premium to również sterowanie elektroniczne MagicEye z wyświetlaczem LED, panelem Touch i cyfrowym wskaźnikiem temperatury. Chłodziarka wyposażona jest w SoftSystem gwarantujący delikatne zamykanie drzwi oraz SoftTelescopic – wygodny mechanizm samoczynnego wsuwania i delikatnego tłumienia ruchu zamykania szuflad.

Opisy technologii:

DuoCooling –. To rozwiązanie, gwarantujące dwa oddzielnie regulowane obiegi chłodnicze. Dzięki takiemu rozwiązaniu temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można regulować niezależnie i precyzyjnie. Przy zastosowaniu rozwiązania DuoCooling nie zachodzi wymiana powietrza pomiędzy komorą chłodziarki, a zamrażarki. Dzięki temu zapachy nie przenikają pomiędzy komorami i nie dochodzi do nadmiernego wysuszenia produktów.

BioFresh –Przy temperaturze niewiele powyżej 0 st. C i idealnej wilgotności powietrza owoce i warzywa, mięso oraz ryby zachowują swoje wartości odżywcze, delikatny aromat i apetyczny wygląd nawet do trzech razy dłużej niż w chłodziarce tradycyjnej. Szuflada DrySafe o niskiej wilgotności powietrza jest idealna do przechowywania mięsa, ryb i produktów mlecznych. Owoce i warzywa pozostają dłużej świeże w szufladzie HydroSafe o dużej wilgotności powietrza. Precyzyjna elektronika zapewnia stałe utrzymanie temperatury nieznacznie powyżej 0 st. C. Zapobiega to niepożądanemu przemarzaniu produktów. W schowku HydroSafe regulować można wilgotność powietrza w zależności od rodzaju przechowywanych w nim produktów spożywczych.

NoFrost –. system NoFrost to zamrażanie produktów schłodzonym powietrzem obiegowym, przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nigdy nie ma lodu, a produktów nie pokrywa szron. Chłodziarko-zamrażarki z systemem NoFrost nie wymagają rozmrażania.

SmartFrost –. to system redukujący oszranianie wnętrza chłodziarko-zamrażarek, jak i znajdujących się w nich produktów. Dodatkowo urządzenia wyposażone w ten system mają wyjątkowo gładkie ściany.
FrostSafe –. to system zapewniający równomierne chłodzenie produktów przechowywanych w komorze zamrażarki. System działa również wtedy, gdy drzwi zamrażarki pozostają otwarte.

IceMaker –. to kostkarka z przyłączem na wodę z sieci. Gotowy lód gromadzony jest w dwóch szufladach. System IceMaker całkowicie samodzielnie i automatycznie dba o uzupełnianie tego zapasu.

LED –. technologia LED zapewnia równomierne, łagodne oświetlenie całego wnętrza zarówno komory chłodziarki, jak i zamrażarki.

SoftSystem –. system ten wbudowany jest w drzwi chłodziarko-zamrażarek. Pozwala on na delikatne zamykanie drzwi nawet przy pełnym ich załadowaniu produktami.

SoftTelescopic –. to mechanizm samoczynnego wsuwania i delikatnego tłumienia ruchu zamykania szuflad.

Telescopic Rails –. to rozwiązanie pozwalające na płynne wysuwanie i wsuwanie szuflad, nawet gdy są one wypełnione ciężkimi produktami.

MagicEye –. to system sterowania elektronicznego dzięki któremu kontrola mrożenia staje się prosta jak nigdy dotąd. MagicEye wyposażony jest w wyświetlacz LCD z cyfrowym wskaźnikiem temperatury oraz elektronikę Touch.

Glass Edition –szklane półki są odporne na zadrapania i pęknięcia oraz łatwe do mycia.

SuperCool –system, dzięki któremu możliwe jest szybkie obniżenie temperatury w chłodziarce do +20. – idealnej dla świeżo włożonej żywności.

SuperFrost –. to specjalnie zaprojektowane rozwiązanie, pozwalające schłodzić wnętrze zamrażarki w krótkim czasie nawet do -320C. Taka temperatura mrożenia to bezpieczeństwo dla witamin zawartych w produktach spożywczych, dzięki niej nie tracą one tych ważnych wartości odżywczych.

VarioSpace –. to praktyczny sposób na uzyskanie wyjątkowo dużej przestrzeni, nawet na największe mrożonki. We wszystkich zamrażarkach NoFrost i SmartFrost szuflady oraz umieszczone pod nimi szklane płyty oddzielające, można z łatwością wyjmować, aby wykorzystać całe wnętrze zamrażarki.

VarioBox –. wyjmowane pojemniki umożliwiające wygodne przechowywanie produktów.

Sugerowane ceny detaliczne:

ICBN 3366 Premium Plus – 7 399
ECBN 6156 – 14 400
ICN 3366 Premium – 6 299
ICN 3356 Premium – 5 299
ICUNS 3314 Comfort – 2 999
IKB 366. Premium – 6 700

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)