Nowe menu Naszej Klasy

Nowe menu Naszej Klasy

Nowe menu Naszej Klasy
Źródło zdjęć: © Nasza-klasa
11.03.2010 14:29, aktualizacja: 12.03.2010 15:50

Przez ostatnie dwa tygodnie sto tysięcy losowo wybranych Użytkowników testowało nowe menu NK. Testy wypadły pomyślnie i nowy design funkcjonalny NK jest już udostępniany wszystkim Użytkownikom.

Na początku 201. roku NK poszerzyła serwis, zmieniła logotyp i hasło serwisu, a także zapowiedziała kolejne zmiany designu. Najpoważniejsza z nich to ewolucja topu portalu. Jej podstawowym zadaniem jest usprawnienie nawigowania po serwisie.

"Po wprowadzeniu nowych funkcji, jak np. Śledzika czy komunikatora NKtalk, naszym celem stało się ułatwienie korzystania z serwisu. Przy projektowaniu nowego menu, ważne było sprawdzenie, jak w nowym designie odnajdzie się kilkanaście milionów internautów z każdej grupy wiekowej. Konieczne były testy na dużej liczbie Użytkowników. Po dwóch tygodniach, sprawdzony produkt stopniowo udostępniamy wszystkim" - podsumowuje Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Obraz
© (fot. Nasza-klasa)

Nowe menu umożliwia szybki podgląd najważniejszych funkcji NK, takich jak: poczta, Śledzik czy system powiadomień. Wprowadzenie nowego menu to element szerszych działań, mających na celu odświeżenie portalu. W przyszłości można spodziewać się kolejnych ulepszeń.

Materiał filmowy dotyczący nowego menu można obejrzeć poniżej:

A Ty co sądzisz o nowym menu Naszej Klasy? Opowiedz się w ankiecie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (99)