Nowe laptopy Toshiba Satellite S

Nowe laptopy Toshiba Satellite S

Nowe laptopy Toshiba Satellite S
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.06.2013 12:56, aktualizacja: 07.06.2013 14:50

Toshiba przedstawiła nową serię Satellite S złożoną z wydajnych laptopów. Te przeznaczone przede wszystkim do rozrywki urządzenia dostępne będą w obudowach o niebiesko-lodowym kolorze i podświetlaną klawiaturą. Komputery dostępne będą z wyświetlaczami 15,6' i 17,3', również w wersjach z ekranami dotykowymi.

Modele S50. S50D, S50t i S50Dt pozwalają wybrać zintegrowany układ graficzny Intel HD lub szybszą kartę Nvidia GeForce GT 740M. Procesory dostępne w tych modelach to konstrukcje Intel 3 i 4 generacji, lub procesory Intel ULV. Modele S70, S70D, S70t i S70Dt wyposażone są także w wydajne także układy AMD serii E oraz A.

Wersje z ekranami dotykowymi są przeznaczone dla tych użytkowników, którzy chcą wyciągnąć jak najwięcej z systemu operacyjnego Windows 8. W komputerach zainstalowano głośniki stereo Onkyo z systemem wzbogacania dźwięku DTS Studio Sound. W ofercie dostępne będą komputery z napędem Blu-Ray, jak i modele całkowicie pozbawione napędu optycznego.

Oprócz typowych portów, w tym gniazda USB 3.0 z technologią Sleep-and-Charge modele serii wyposażone w procesory Intel dysponują technologią Miracast. Ten nowy standard pozwala na bezprzewodowe przesyłanie treści multimedialnych z telefonu do komputera czy z laptopa do kompatybilnego telewizora.

W niektórych modelach dostępne są opcjonalne dyski hybrydowe, łączące tradycyjne, pojemne (do 1TB) HDD z wbudowanym SSD o pojemności 8 GB. Preinstalowana fabrycznie na wszystkich modelach serii S funkcja Toshiba Split Screen Utility pozawala zaś na automatyczne uporządkowanie i rozmieszczenie na panoramicznym ekranie wielu aktywnych okien.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)