Nowe kontrolery sportowe do Nintendo Wii

Nowe kontrolery sportowe do Nintendo Wii

Nowe kontrolery sportowe do Nintendo Wii
24.09.2009 12:10

Firma Hama wprowadziła do oferty zestaw stylizowanych końcówek do kontrolera Wii Remote, które zwiększają realizm najnowszej serii gier "Wii Sports Resort" firmy Nintendo. Zestaw Hama Resort Pro zawiera 7 solidnych uchwytów imitujących: rakietki do ping-ponga, kij do golfa, wiosło, miecz, latający talerz frisbee oraz kierownicę skutera wodnego

Uchwyty zestawu Hama Resort Pro wyposażono w trzy paski, dzięki którym kontroler Wii Remote może zostać przywiązany do nadgarstka. W ten sposób zestaw zwiększa radość płynącą z zabawy w "Wii Sports Resort", a jednocześnie chroni kontroler przed niebezpiecznymi upadkami.

Obraz
© (fot. Hama)

"Wii Sports Resort" to kontynuacja cieszącej się ogromną popularnością zręcznościowej gry o tematyce sportowej na konsolę Wii. Umożliwia wirtualny udział w dwunastu różnych dyscyplinach. "Wii Sports Resort" to jedna z najbardziej udanych propozycji firmy Nintendo. W ciągu pierwszego miesiąca po premierze (czerwiec 200. roku) producent sprzedał ponad 1 milion egzemplarzy tego tytułu.

Na świecie wciąż rośnie popyt na tzw. gry casualowe, do których należy "Wii Sports Resort". Za pierwszą z nich tradycyjnie uznaje się pasjans komputerowy. Takie gry trwają zwykle dużo krócej niż typowe zabawy ze scenariuszem. Stanowią jednak wyjątkowo pożądany i zwykle niezbyt wymagający przerywnik w codziennych zajęciach. Zestaw Hama Resort Pro pojawi się na polskim rynku w końcu listopada, a więc jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Przewidywana sugerowana cena detaliczna zestawu wyniesie 120 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)