Nowe kontrolery sportowe do Nintendo Wii

Nowe kontrolery sportowe do Nintendo Wii

24.09.2009 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Hama wprowadziła do oferty zestaw stylizowanych końcówek do kontrolera Wii Remote, które zwiększają realizm najnowszej serii gier "Wii Sports Resort" firmy Nintendo. Zestaw Hama Resort Pro zawiera 7 solidnych uchwytów imitujących: rakietki do ping-ponga, kij do golfa, wiosło, miecz, latający talerz frisbee oraz kierownicę skutera wodnego

Uchwyty zestawu Hama Resort Pro wyposażono w trzy paski, dzięki którym kontroler Wii Remote może zostać przywiązany do nadgarstka. W ten sposób zestaw zwiększa radość płynącą z zabawy w "Wii Sports Resort", a jednocześnie chroni kontroler przed niebezpiecznymi upadkami.

Obraz
© (fot. Hama)

"Wii Sports Resort" to kontynuacja cieszącej się ogromną popularnością zręcznościowej gry o tematyce sportowej na konsolę Wii. Umożliwia wirtualny udział w dwunastu różnych dyscyplinach. "Wii Sports Resort" to jedna z najbardziej udanych propozycji firmy Nintendo. W ciągu pierwszego miesiąca po premierze (czerwiec 200. roku) producent sprzedał ponad 1 milion egzemplarzy tego tytułu.

Na świecie wciąż rośnie popyt na tzw. gry casualowe, do których należy "Wii Sports Resort". Za pierwszą z nich tradycyjnie uznaje się pasjans komputerowy. Takie gry trwają zwykle dużo krócej niż typowe zabawy ze scenariuszem. Stanowią jednak wyjątkowo pożądany i zwykle niezbyt wymagający przerywnik w codziennych zajęciach. Zestaw Hama Resort Pro pojawi się na polskim rynku w końcu listopada, a więc jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Przewidywana sugerowana cena detaliczna zestawu wyniesie 120 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)