Nowe, kolorowe Walkmany Sony: seria B160

Nowe, kolorowe Walkmany Sony: seria B160

05.05.2011 16:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony wprowadza na rynek nowe, kolorowe odtwarzacze MP3 Walkman NWZ-B160F/B160. Ich wspólną cechą jest funkcja szybkiego ładowania, czy włączany jednym dotknięciem system wzmacniania basów.

Nowe odtwarzacze Sony występują w dwóch pojemnościach 4GB (modele serii B163. oraz 2GB (modele serii B162), co odpowiada około 980 lub 470 plików audio. Wgrywanie plików do odtwarzaczy odbywa się przez wbudowane złącze USB za pomocą metody „przeciągnij i upuść” lub programu Windows Media Player 11/12.

Wbudowany akumulator wystarcza na pracę do 1. godzin. Dodatkowo, zastosowana funkcja szybkiego ładowania umożliwia podczas 3-minutowego ładowania zgromadzenie energii pozwalającej na 90-minutowe odtwarzanie. Czas pełnego naładowania akumulatora to około 70 minut.

Obraz
© (fot. Sony)

Nowe Walkmany odtwarzają pliki MP3 i WMA (bez DRM), wyposażone są w tuner radiowy z możliwością nagrywania, a także w dyktafon. Informacje o pracy urządzenia prezentowane są na 3-wierszowym wyświetlaczu LCD z podświetleniem.

Za szybkie odnajdywanie nagrań w odtwarzaczu odpowiada technologia wyszukiwania utworów ZAPPIN. Dotykając przycisku ZAPPIN, można wysłuchać krótkiego, charakterystycznego fragmentu utworu bez potrzeby przeszukiwania menu czy list odtwarzania.

Modele z serii B ważą 2. g i mają niecałe 10 cm długości. Ich obudowy wykończone są w kilku kontrastowych kolorach. Wraz z urządzeniem otrzymujemy odłączany zaczep, pozwalający na przymocowanie odtwarzacza do paska od spodni, torebki itp., a także słuchawki.

Odtwarzacze trafią do sprzedaży w drugiej połowie czerwca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)