Nowe, kolorowe chłodziarko-zamrażarki Haier

Nowe, kolorowe chłodziarko-zamrażarki Haier

Nowe, kolorowe chłodziarko-zamrażarki Haier
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.04.2014 12:13

Haier wprowadził do swojej oferty kolejne modele chłodziarko-zamrażarek. Oprócz funkcjonalności i technologii, chłodziarko-zamrażarki dostępne są w żywych kolorach: czerwonym, pomarańczowym i beżowym.

Minęły już bezpowrotnie czasy, kiedy chłodziarko-zamrażarka chowała się dyskretnie w kącie kuchni. Teraz, to element wystroju wnętrza, a Haier wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, proponując nowe modele w trzech kolorach: czerwonym, beżowym i pomarańczowym. Nowe modele o konstrukcji trzydrzwiowej posiadają część główną chłodziarki ze specjalnymi szufladami, oraz dwie, niezależne części zamrażalnika.

Przydatne funkcje

Szybkie mrożenie to praktyczna funkcja, która sprawdza się po zrobieniu większych zakupów. Jej uruchomienie powoduje obniżenie temperatury w zamrażarce, dzięki czemu można utrzymać temperaturę mrożonej żywności oraz szybko zamrozić produkty zachowując ich wartości odżywcze.

Delikatne i szybko psujące się produkty pomieści komora chłodzenia, zaprojektowana specjalnie do przechowywania produktów takich jak mięso i ryby. Takie przechowywanie zapewni im dłuższą świeżość i utrzymanie ich walorów smakowych. Owoce i warzywa mają swoją specjalną przestrzeń, pojemna szuflada z systemem monitorowania poziomu wilgotności stworzona została dla optymalnego przechowywania owoców i warzyw.

Dostępna jest także funkcja szybkiego chłodzenia, wyjątkowo przydatna w ciepłe letnie dni. Jej uruchomienie sprawi szybkie obniżenie temperatury w komorze głównej lodówki i tym samym schłodzenie nowych produktów.

Funkcja powolnego rozmrażania pozwala uniknąć rozwoju bakterii na rozmrażanej żywności. Przeprowadza ona cały proces w temperaturze 0 stopni Celsjusza, dzięki czemu rozwój bakterii zostaje znacząco ograniczony.

Wnętrze lodówki jest oświetlane diodami LED, które zapewnia jaśniejsze światło niż tradycyjne oświetlenie chłodziarek. Zużywa przy tym mniej energii i nie wymaga wymiany praktycznie przez cały okres użytkowania chłodziarki. O niedomkniętych drzwiach lodówki informuje z kolei alarm, który uruchamia się automatycznie jeśli drzwi pozostają dłużej otwarte. Na drzwiach chłodziarki znajduje się ekran LCD, za pomocą którego ustawia się temperaturę w każdej części chłodziarko-zamrażarki oddzielnie.

Chłodziarko-zamrażarki Haier posiadają system Total No Frost, który umożliwia równomierne rozprowadzanie zimnego powietrza i zapobiega powstawaniu szronu w zamrażalniku. Całkowita pojemność chłodziarko-zamrażarki to 347L: 24. litrów w części chłodziarki oraz 99 litrów w części zamrażarki. Klasa efektywności energetycznej A+ zapewnia 25% oszczędności energii w porównaniu z chłodziarkami w klasie A.
Ceny: A2FE635CRJ (czerwony) – 2999,00 PLN
A2FE635CCJ (beżowy) – 3029,00 PLN
A2FE635COJ (pomarańczowy) –. 2999,00 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)