Nowe karty graficzne Nvidia GeForce GTX 760

Nowe karty graficzne Nvidia GeForce GTX 760

Nowe karty graficzne Nvidia GeForce GTX 760
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.06.2013 10:46, aktualizacja: 26.06.2013 13:07

Nvidia wprowadziła do sprzedaży nową kartę graficzną GeForce GTX 760. Procesor graficzny oparty jest na architekturze Nvidia Kepler, a jego wydajność to 2,3 gigaflopa.

Aby zaspokoić potrzeby użytkowników odnośnie coraz lepszych możliwości regulacji i podkręcania, karty GeForce GTX 76. zostały wyposażone w technologię GPU Boost 2.0, która automatycznie zwiększa prędkość zegara procesora graficznego w celu przyspieszenia jego wydajności, jednocześnie umożliwiając kontrolę maksymalnej temperatury oraz prędkości wentylatorów. Karty zostały również zaprojektowane z myślą o pracy z wyższym napięciem taktowania rdzenia niż fabryczne, np. w połączeniu z rozbudowanymi układami chłodzenia cieczą.

GeForce GTX 76. obsługuje również silnik fizyki PhysX czy wygładzanie krawędzi TXAA. Oprócz tego gracze mogą skorzystać z aplikacji GeForce Experience, która automatycznie pobiera sterowniki zapewniające najwyższą wydajność w grach, a także zawiera zaawansowane funkcje, takie jak ShadowPlay i możliwość dobrania jednym kliknięciem myszy optymalnych ustawień dla posiadanych gier. Technologia SLI umożliwia połączenie wielu kart graficznych w jednym komputerze, w celu uzyskania jeszcze większej wydajności.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 1049 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)