Nowe karty dźwiękowe Asus: Xonar U7 i Xonar Phoebus Solo

Nowe karty dźwiękowe Asus: Xonar U7 i Xonar Phoebus Solo

Nowe karty dźwiękowe Asus: Xonar U7 i Xonar Phoebus Solo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.05.2013 15:13, aktualizacja: 07.05.2013 15:32

Asus wprowadził do swojej oferty dwie nowe karty dźwiękowe - Xonar U7 i ROG Xonar Phoebus Solo. Pierwsza jest zasilanym z USB zewnętrznym urządzeniem ze wzmacniaczem sygnału słuchawek, a druga jest kartą wewnętrzną PCI Express z linii Republic of Gamers.

ROG Xonar Phoebus Solo

Karta może współpracować z zestawem głośnikowym 7.1 i została wyposażona w osłonę EMI i technologię Asus Hyper Grounding, zmniejszającą negatywny wpływ zakłóceń elektromagnetycznych. Technologia ta charakteryzuje się wielowarstwowym obwodem drukowanym i systemem zasilania, który eliminuje zakłócenia elektroniczne pochodzące z pobliskich komponentów, eliminując zniekształcenia dźwięku. Dzięki wytrzymałemu przetwornikowi cyfrowo-analonowemu PCM1796. karta Xonar Phoebus Solo ma zapewnić czyste brzmienie ze stosunkiem sygnału do szumu rzędu 118dB.

Udogodnieniem jest wbudowany regulator głośności, z którego można korzystać bez przerywania gry, czy przechodzenia do menu gier. Służy on również jako przełącznik pomiędzy słuchawkami (przedni panel) i głośnikami (tylny panel).

Xonar U7 łączy się z komputerem poprzez port USB i również z portu USB jest zasilany. Eliminuje to konieczność podłączenia osobnego zasilacza i ogranicza ilość kabli na biurku.. Odstęp sygnału do szumu (SNR) wynosi 114dB. W urządzeniu zastosowany został przetwornik cyfrowo-analogowy Cirrus Logic CS4398. Dodatkowo technologia tworzenia obwodów drukowanych Hyper Grounding zapewnia skuteczną izolację sygnału, redukując zakłócenia i zniekształcenia mogące wynikać z przesłuchów.

Kompaktowe wymiary nowej karty dźwiękowej ASUS sprawiają, że jest przenośnym urządzeniem ulepszającym dźwięk, które można ze sobą wszędzie zabrać. Działa od razu po podłączeniu, nie wymagając przy tym jakiejkolwiek instalacji i otwierania obudowy komputera

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)