Nowe i drogie Blu‑Ray'e Samsunga z tunerami DVB‑T

Nowe i drogie Blu-Ray'e Samsunga z tunerami DVB-T
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.04.2013 13:31, aktual.: 15.04.2013 16:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung wprowadził do oferty dwa nowe odtwarzacze Blu-ray 3D BD-F6900 i BD-F8500 wyposażone dodatkowo w tuner DVB-T. Nie wiedzieć czemu, zabieg ten wywindował cenę odtwarzaczy do cen, za które można już kupić całe kino domowe.

Zastosowany tuner DVB-T daje dostęp do wszystkich kanałów naziemnej telewizji cyfrowej nadawanych w Polsce. Dekoder, oprócz tego, że jest wyposażony w funkcję przewodnika po kanałach (EPG), pozwala na automatyczne i ręczne ich skanowanie, włączenie ochrony rodzicielskiej oraz, dzięki wbudowanemu tunerowi radiowemu, pozwala na słuchanie wybranych stacji.

Oba odtwarzacze Blu-ray zostały wyposażone w technologię AllShare, dzięki której po podłączeniu do domowego routera, bezprzewodowo można odtwarzać filmy, muzykę z telefonu komórkowego, notebooka lub tabletu. Funkcja AllShare umożliwia też dostęp do zasobów sieci lokalnej, przestrzeni dyskowej w chmurze (Dropbox, SkyDrive, SugarSync) oraz powielanie obrazu z ekranu smartfona na ekran TV (BD-F8500).

Model BD-F850. posiada 2 porty pamięci przenośnej (USB 2.0), wbudowany dysk twardy o pojemności 500 GB oraz bezprzewodową kartę sieciową z funkcją Wi-Fi Direct. Oba odtwarzacze przygotowano także do współpracy z klawiaturami i myszami podłączanymi za pośrednictwem USB.

Sugerowane ceny detaliczne:
BD-F6900 – 899 PLN
BD-F8500 – 1499 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)