Nowe Galaxy Tab na pokładach American Airlines

Nowe Galaxy Tab na pokładach American Airlines
Źródło zdjęć: © sxc.hu

17.06.2011 09:42, aktual.: 17.06.2011 09:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Linia lotnicza American Airlines poinformowała, że oferować będzie swoim klientom możliwość korzystania z najnowszego tabletu Samsunga na obsługiwanych przez siebie trasach. Opcja ta zostanie udostępniona tylko w wybranych połączeniach i tylko klientom posiadającym bilet w pierwszej klasie.

Do dyspozycji klientów oddanych ma zostać około 6 tys. tabletów Samsung Galaxy Tab 10.1. Będą oni mogli korzystać z tych urządzeń m.in. na trasach z Nowego Jorku do Los Angeles i San Francisco oraz z Miami do Los Angeles.

Obraz
© (fot. sxc.hu)

Z tabletów Samsunga korzystać będą mogli również klienci podróżujący do Ameryki Południowej oraz Europy. Urządzenia te zastąpią pokładowy system rozrywki oraz umożliwią dostęp do zasobów sieci za pomocą łączności Wi-Fi.

Warto zauważyć, że tablety stają się coraz bardziej popularne również u innych operatorów lotniczych. Jetstar, niskobudżetowe ramię linii lotniczych Qantas, wykorzystuje iPady jako część pokładowego systemu rozrywki. Z kolei w Alaska Airlines te same urządzenia zastąpiły opasłe atlasy z mapami przeznaczone dla załogi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także