Nowe, ekonomiczne zmywarki Beko

Nowe, ekonomiczne zmywarki Beko

Nowe, ekonomiczne zmywarki Beko
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.09.2012 16:07

Nowe modele zmywarek Beko kładą nacisk na energooszczędność. To podejście ma przekładać się nie tylko na środowisko, ale i na oszczędność w portfelu.

Wspólne funkcje nowych modeli

Zmywarki Beko wyposażone zostały w programy oszczędzające czas i energię. "Xpress20. to program do zmywania połowy wsadu w zaledwie 20 minut, natomiast "Mini 30" służy do zmywania lekko zabrudzonych naczyń w temperaturze 35°C. Cenny czas zaoszczędzimy również dzięki zastosowaniu przez producenta silnika bezszczotkowego, co ma umożliwić skrócenie czasu zmywania nawet o 25 proc.

Przy zastosowaniu programu "Auto" stopień zabrudzenia naczyń ustalają specjalne czujniki, a zmywarka sama dobiera optymalny program mycia. Zmywanie w tym trybie ma zawsze odbywać się przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej i wody.

Każdy program można zmodyfikować przy pomocy funkcji "połowy wsadu". Jej włączenie pozwala uruchomić zmywarkę z połową załadunku, a urządzenie dostosuje do tego ilość zużywanej wody i detergentu. Dodatkowe oszczędności ma zapewnić funkcja opóźnienia startu, która pozwala zaplanować czas i wybrać korzystne finansowo godziny pracy urządzenia w trakcie najbardziej ekonomicznych taryf energetycznych.

Nowe modele zmywarek Beko

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

DIN 6830 FX30 to wysoki model zmywarki do zabudowy w klasie energetycznej A+++, wyposażony m.in. w trzeci kosz, system acrobat, umożliwiający łatwą regulacje wysokości półek oraz system bezpieczeństwa WaterStop. Zmywarka mieści 1. kompletów naczyń, wyposażona jest w aktywny system suszenia. Nawigację i zaprogramowanie jednego z ośmiu trybów ułatwi panel sterowania z wyświetlaczem LCD.

Cena: 2599 złotych

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

DSFN 6631 to biała zmywarka wolnostojąca z panelem slim, pracująca w klasie energetycznej A+. Mieści 1. kompletów naczyń, a ich wyczyszczenie umożliwia 6 programów i 6 temperatur zmywania. Tak jak pozostałe nowości w ofercie Beko, jest wyposażona w system acrobat, opóźnienie startu i wyświetlacz LCD.

Cena: 1969 złotych

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Wolnostojąca zmywarka DSFN 6831X dostępna jest w kolorze inox - do tej pory wersje 8-programowych modeli występowały jedynie w kolorze srebrnym. Ten model uzupełnia serię.

Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A++ i mieści 13 kompletów naczyń. Daje możliwość swobodnej regulacji wysokości koszy, a nawigację ułatwia ekran LCD.

Cena: 2499 złotych

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Zmywarka DFN 71045S zużywa jedynie 7 litrów wody przy załadunku 1. kompletów naczyń i zachowaniu klasy energetycznej A+. Urządzenie posiada 10 programów zmywania, a przy tym pracuje, z poziomem głośności wynoszącym jedynie 39 dB - jest dzięki temu jedną z najcichszych zmywarek na rynku.

Cena: 2749 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)