Nowe Dustbustery - odkurzacze samochodowe od Black&Decker

Nowe Dustbustery - odkurzacze samochodowe od Black&Decker

Nowe Dustbustery - odkurzacze samochodowe od Black&Decker
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.09.2012 14:47

Firma Black&Decker wypuściła na rynek dwa nowe modele odkurzaczy samochodowych AutoDustbuster: ADV1210 i ADV1220. Obydwa nadają się do oczyszczania auta z kurzu, brudu i śmieci.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

*ADV1210 12 Volt AutoDustbuster *
Aby zasilić urządzenie wystarczy 12-voltowa zapalniczka samochodowa. Obserwując przezroczysty zbiornik, możemy kontrolować ilość zasysanych nieczystości, a po wciśnięciu przycisku można bezproblemowo go odłączyć w celu opróżnienia. Kabel o długości 5 metrów umożliwia dostęp do wszelkich zakamarków auta, włącznie z bagażnikiem. Po pracy można go zwinąć wokół okrągłej podstawki.

Dodatkami do modelu są szczelinówka i specjalna szczotka. Dzięki szczelinówce odkurzacz jest w stanie dotrzeć do miejsc ciasnych lub niewygodnych do odkurzania, natomiast zakończony szczotką sprawdza się w czyszczeniu tapicerki lub rozdrabnianiu nieczystości w celu łatwiejszego ich zasysania.

Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 12V
Objętość pojemnika na kurz: 940ml
Czas pracy: 30 minut
Wymiary: 380 x 200 x 135 mm
Waga: 1,4 kg / 1,0 kg

ADV1220 12 Volt AutoDustbuster z zestawem akcesoriów
Model ADV122. może wydawać się dość podobny do ADV1210, w rzeczywistości jednak posiada udogodnienia, które czynią go bardziej funkcjonalnym. Przede wszystkim jest wyposażony w technologię Cyclonic Action, która ogranicza zapychanie filtra, zapewniając pracę ze stałą mocą. Posiada także dłuższą dyszę z szerokim wejściem, która pozwala na odkurzanie w zakamarkach samochodu. Można ją zdjąć przy pomocy przycisku zamieszczonego na jej brzegu.

Do tego należy doliczyć cały zestaw akcesoriów: elastyczny wąż, szczotka do tapicerki, znacznie dłuższa niż w modelu ADV121. szczelinówka oraz czarna torba do przechowywania. Gdy do AutoDustbustera przymocujemy rurę ze szczotką, będziemy mogli wyczyścić trudno dostępne miejsca - połączenie szczelinówki z wężem umożliwia sprawne odkurzanie przestrzeni między siedzeniami. Podobnie jak w modelu ADV1210 odkurzacz dysponuje okrągłą podstawką, dzięki której po pracy możemy go postawić w pozycji pionowej. Kolorystyka została utrzymana w tonacji czarno-pomarańczowej.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 12V
Objętość pojemnika na kurz: 610ml
Czas pracy: 30 minut
Wymiary: 270 x 230 x 200 mm
Waga: 1,8 kg / 1,3 kg

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)