Nowe cenniki oraz kalkulator w Tele2

Nowe cenniki oraz kalkulator w Tele2

Nowe cenniki oraz kalkulator w Tele2
17.07.2008 00:49, aktualizacja: 17.07.2008 01:20

Usługi telefoniczne, internetowe oraz pakiet Internet i Telefon w Tele2 są teraz bardziej przejrzyste i oferują więcej możliwości wyboru niż dotychczas. Aby ułatwić klientom wybór oferty najlepiej dopasowanej do ich potrzeb, operator uruchomił na swojej stronie internetowej łatwy w użyciu kalkulator ofertowy.

  1. lipca Tele2 Polska rozpoczęło sprzedaż ofert w oparciu o nowe cenniki telefoniczne, internetowe oraz pakietowe (Internet i Telefon). Dotychczasowe plany taryfowe związane z ofertą głosową, zostały zastąpione pięcioma nowymi cennikami telefonicznymi (wyjątek stanowi cennik TELE2 Podstawowy, który pozostaje w sprzedaży w niezmienionej formie).

Nową ofertę abonamentów telefonicznych charakteryzuje m.in. sposób prezentacji czasu bezpłatnych połączeń, uwzględnionych w abonamencie w godzinach, a nie - jak dotychczas - w minutach. W skład nowej oferty telefonicznej wchodzą cenniki: Tele2 1 godzina, 2 godziny, 5 godzin, 20 godzin i 40 godzin.
Pakiety minut wliczone w cenę abonamentu są rozliczane z sekundową dokładnością. Cechą wspólną nowych cenników jest niska, stała stawka za połączenia z sieciami komórkowymi w wysokości 0,57 zł (z wyjątkiem Play, gdzie jest od 0,75zł do 0,92zł).

W nowej ofercie internetowej, Tele2 oferuje łącza o prędkości 1, 2 i 6 Mb/s. Usługa dostępna jest zarówno w ofercie z umową na czas nieoznaczony, jak i w cenach promocyjnych, przy zawarciu umowy na okres 12, 24 lub 36 miesięcy.

Także pakiet Tele22 Internet i Telefon zapewnia użytkownikom jeszcze większe oszczędności. W ramach oferty pakietowej klienci mają możliwość skomponowania w sumie aż 45 rożnych ofert, dostosowanych do ich potrzeb i wymagań.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)