Nowe banki energii Measy

Nowe banki energii Measy

Nowe banki energii Measy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.07.2013 12:04, aktualizacja: 17.07.2013 14:47

Firma Measy, znana w Polsce przede wszystkim z dongli do Smart TV, wprowadza na rynek kompaktowe banki energii. Najmocniejszy model, oznaczony jako BAT10000, po napełnieniu akumulatora może bez ponownego ładowania zostać wykorzystany nawet 5-krotnie.

W sumie firma wprowadza trzy nowe modele. Power banki wyposażono w wydajne, litowo-jonowe akumulatory Samsunga i Panasonica. Powinny one pozwolić na bezstresowe korzystanie z tabletu lub smartfona wszędzie tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest ograniczony.

BAT200. otrzymał akumulator o pojemności 2600 mAh, który pozwoli do pełna naładować baterię każdego smartfona. Posiada on port USB, umożliwiający podłączenie dowolnego urządzenia mobilnego, jak np. telefon, tablet czy odtwarzacz MP3. Dodatkowo, model ten zaopatrzony został w złącze pozwalające bezpośrednio podpiąć go do iPada czy iPhone'a. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można ładować baterie nawet dwóch urządzeń jednocześnie.

W kompaktowej obudowie Measy BAT500. umieszczono akumulator o pojemności 5200 mAh, który ma umożliwić naładowanie baterii smartfonu blisko 3-krotnie. Powinno to pozwolić na wygodne korzystanie z telefonu nawet podczas dłuższych podróży.

Topowy model, BAT10000. wyposażony został w wydajny i odporny na wysokie temperatury akumulator o pojemności 10200 mAh. Ma on pozwolić na pięciokrotne napełnienie baterii w smartfonie lub 100-procentowe naładowanie akumulatora w iPadzie. Ponadto, w jego obudowie znalazły się dwa porty USB, które charakteryzują się różnym natężeniem prądu (1A/2A). Pozwalają także na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Wszystkie urządzenia posiadają wbudowany procesor, który kieruje procesami ochrony przed nadmiernym rozładowaniem lub przeciążeniem oraz procesem zapobiegania zwarciom.

Nowości marki Measy objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Ich sugerowane ceny detaliczne wynoszą odpowiednio: 5. PLN brutto dla BAT2000, 90 PLN brutto dla BAT5000 oraz 149 PLN brutto dla BAT10000.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)