Nowa, wygodna drukarka Samsung ML-2855ND

Nowa, wygodna drukarka Samsung ML‑2855ND

Nowa, wygodna drukarka Samsung ML-2855ND
21.01.2009 12:06

Samsung Electronics wprowadza nową monochromatyczną drukarkę ML-2855ND stworzoną specjalnie na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw, których właściciele i pracownicy poszukują wydajnego, niezawodnego i prostego w obsłudze sprzętu biurowego.

Mimo kompaktowych rozmiarów, drukarka ML-2855ND to urządzenie rozwijające możliwości cieszącego się dużą popularnością modelu ML-2850ND. Zaawansowane parametry sprawiają, że mamy do czynienia z produktem skierowanym do bardziej wymagających użytkowników. Samsung ML-2855ND oferuje prędkość drukowania na poziomie 2. jednostronnych oraz do 14 dwustronnych arkuszy na minutę (ppm), co umożliwia sprawną pracę, a w przypadku druku dwustronnego istotną oszczędność papieru. Standardowa wersja urządzenia posiada procesor 400 MHz i 64 MB pamięci, którą można rozszerzyć nawet do 192 MB. Tak silny procesor i duża pamięć sprawiają, że praca przebiega płynnie nawet przy znacznych obciążeniach spowodowanych dużą liczbą użytkowników i drukowanych dokumentów. Zaprojektowana z myślą o niewielkich środowiskach biznesowych, ML-2855ND, oferuje wyjątkowo krótki czas wydruku pierwszej strony – poniżej 8,5 sekundy od momentu uruchomienia urządzenia.

Obraz
© (fot. Samsung)

Praca z modelem ML-2855ND jest wyjątkowo prosta, ponieważ jego konstrukcja do minimum ogranicza kłopotliwe zacięcia papieru. Dzięki temu użytkownicy w pełni mogą polegać na niezawodności i płynności druku. Dodatkowym udogodnieniem jest pojemny podajnik o pojemności 25. arkuszy oraz dodatkowy podajnik wielofunkcyjny o pojemności 50 arkuszy. Najnowsza drukarka monochromatyczna Samsung umożliwia wydrukowanie do 50 000 stron miesięcznie, co stanowi największe maksymalne obciążenie w tej klasie urządzeń.

Kierując swoją ofertę do grupy użytkowników, którzy cenią sobie wyszukane wzornictwo, Samsung zadbał o najdrobniejsze szczegóły projektu urządzenia. Dzięki kompaktowym kształtom, niewielkiej wysokości i objętości, drukarka Samsung ML-2855ND pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń, co bywa problematyczne w przypadku innych modeli oferujących druk dwustronny, które są zwykle zbyt duże, by umieścić je na biurku. Praca drukarki Samsung ML-2855ND jest też niezwykle cicha, poziom hałasu wynosi zaledwie 50dB i jest porównywalny do rozmowy przyciszonym głosem, dzięki czemu środowisko pracy pozostaje niezakłócone i przyjazne użytkownikowi.

Wbudowany panel sterowania sprawia, że model ML-2855ND jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze. Dwurzędowy wyświetlacz LCD pozwala z łatwością odczytać komunikaty wyświetlane w trakcie drukowania, a uproszczone, dzięki systemowi Compass Navigation, menu jest intuicyjne i przyjazne użytkownikowi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)