Nowa wersja telefonu Samsung Avila

Nowa wersja telefonu Samsung Avila29.01.2010 11:12
Nowa wersja telefonu Samsung Avila
Źródło zdjęć: © Samsung

Po sukcesie rynkowym telefonu Samsung Avila, który na całym świecie zyskał ponad 10 milionów użytkowników zaledwie w 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia sprzedaży, koreański producent wprowadza nową bardziej funkcjonalną wersję tego modelu

Samsung Avila GPS oferuje wbudowany moduł GPS, który przekształca telefon w poręczne urządzenie do nawigacji, które przydaje się zarówno podczas podróży samochodem, jak i spaceru. Gdy jesteśmy z dala od komputera nieoceniona może okazać się również obsługa poczty ActiveSync, pozwalająca na łatwą synchronizację konta pocztowego, kontaktów oraz wpisów do kalendarza. Dzięki niej mamy szybki i bezpośredni dostęp do swoich prywatnych i służbowych maili.

288771001402275987
Źródło zdjęć: © (fot. Samsung)

Kupując Avilę GPS, możemy wybierać spośród trzech wersji kolorystycznych: śnieżnobiałej, czarnej lub srebrnej.

Dodatkowe akcesoria

Telefon z nawigacją wymaga specjalnych akcesoriów. Specjalnie z myślą o nowej Avili został stworzony zestaw Navi, w którego skład wchodzi uchwyt i ładowarka samochodowa. Eleganckie etui z rysikiem to propozycja dla osób, które lubią mieć dodatkową ochronę telefonu przed zarysowaniami.
Zestaw Navi AAVP0063 - 89,00 zł
Etui z rysikiem - 29,0. zł

288771001402472595
Źródło zdjęć: © Akcesoria GPS do telefonu Samsung Avila (fot. Samsung)

Samsung Avila GPS wyposażono w 3-calowy dotykowy wyświetlacz 240x400. W pamięci wewnętrznej (100 MB) możemy umieścić ulubione zdjęcia, filmy i pliki muzyczne. Tylko jeden ruch palcem przekształca Avilę w multimedialny gadżet, do wyboru mamy m.in.: odtwarzacz muzyczny oraz 3,2 MPix aparat fotograficzny z funkcją wykrywania uśmiechu i możliwością nagrywania filmów, przeglądarka www, radio FM, przeglądarka zdjęć.

Funkcja rozpoznawania pisma sprawia, że wiadomości sms niczym listy możemy opatrzyć odręcznym charakterem pisma, a telefon odblokować jedną literą alfabetu. Natomiast lista kontaktów pozwala do każdego znajomego przyporządkować zdjęcie bądź charakterystyczny obraz. Do dyspozycji użytkownika jest również wiele użytecznych widgetów.

Model Samsung Avila GPS będzie dostępny w sprzedaży od lutego w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 599,00 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)