Nowa wersja stacjonarnego komputera Acer Predator G5920

Nowa wersja stacjonarnego komputera Acer Predator G5920
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.12.2012 12:08, aktual.: 10.12.2012 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Acer Predator G5920 to nowa wersja popularnego komputera stacjonarnego przeznaczonego przede wszystkim do multimediów i gier. Komputery z serii Predator G5920 są wyposażone w procesory Intel Core trzeciej generacji.

Wydajność procesora w komputerze Acer Predator G592. jest dynamicznie dostosowywana do obciążenia systemu, dzięki czemu komputer bez problemów radzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, takimi jak edytowanie plików multimedialnych, czy gry z najwyższym poziomem szczegółów graficznych. Ponadto, procesory (obecnie na polskim rynku dostępny jest procesor Intel Core i5-2320) mają odblokowany mnożnik, co pozwala użytkownikom na przetaktowanie i znaczne zwiększenie wydajności przy użyciu programu Intel Extreme Tuning Utility (IXTU). Mając do dyspozycji narzędzia i funkcje służące do tuningu, doświadczeni użytkownicy mogą zwiększyć wydajność systemu do odpowiedniego dla nich poziomu.

Procesor współpracuje z 4GB pamięci RAM, kartą graficzną AMD HD777. z 2GB pamięci oraz dyskiem twardym o pojemności 1TB. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8, a w zestawie znajduje się dedykowana mysz i klawiatura.

Górna powierzchnia obudowy Predatora jest nachylona pod kątem, dzięki czemu pozwala na łatwiejszy dostęp do gniazd USB i audio. Z przodu obudowy umieszczono dwie kieszenie na opcjonalne dyski twarde typu „easy-swap”. pozwalające na łatwe powiększenie pamięci masowej. Kieszenie te pozwalają na szybkie zastąpienie zapełnionego dysku nowym, a także bezproblemowe wyjęcie dysku.

Dostępna konfiguracja:
Acer Predator 5920 - Intel Core i5-2320, pamięć RAM 4GB, dysk twardy 1TB, grafika AMD HD7770 2GB, napęd DVD RW, system Windows 8, klawiatura i mysz w zestawie, *cena 3 699 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także