Nowa wersja pakietu Norton 360

Nowa wersja pakietu Norton 360

Nowa wersja pakietu Norton 360
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.02.2012 10:48

Symantec wprowadził na rynek nową wersję pakietu zabezpieczeń Norton 360.

Pakiet Norton 360 w wersji 6.0 zapewnia kompletną ochronę komputerów, danych i tożsamości. Program umożliwia bezpieczne korzystanie z internetu, w tym z poczty e-mail, bankowości elektronicznej i serwisów społecznościowych. Zapewnia również ochronę ważnych danych oraz narzędzia służące do optymalizacji wydajności komputera. Jest przy tym szybki oraz łatwy w obsłudze.

Najważniejsze funkcje pakietu Norton 360 w wersji 6.0:
Norton Identity Safe - zabezpiecza, zapamiętuje i automatycznie wprowadza nazwy użytkowników i ich hasła na stronach internetowych, zapewniając ochronę przed zagrożeniami z sieci.
Norton Management - innowacyjna konsola udostępnia zaawansowane funkcje (wykorzystujące technologię chmury) zdalnego zarządzania produktami marki Norton w sieci domowej lub firmowej.
Bandwidth Management - ogranicza pobieranie aktualizacji programów Norton, które nie są krytyczne tak, aby podczas korzystania z sieci, w których płaci się za ilość pobranych i przesłanych danych, nie narazić użytkownika na wysokie rachunki.
Ulepszone funkcje do tworzenia kopii zapasowych - możliwości szybszego i łatwiejszego tworzenia kopii zapasowych oraz monitorowania tego procesu.
Zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej, umożliwiające mądrzejszą ochronę dzieci w internecie.

Ceny i dostępność

Pakiet Norton 360 w wersji 6.0 w ramach jednej licencji można zainstalować na trzech komputerach PC. Sugerowana cena detaliczna wersji Standard z 2 GB przestrzeni online na backup danych wynosi 219 zł. Cena obejmuje licencję na trzy komputery PC, roczną subskrypcję, aktualizacje zabezpieczeń opracowywanych przez firmę Symantec oraz dostęp do pomocy technicznej. Testową wersję pakietu pobrać można ze strony http://zabezpieczamsie.pl oraz na profilu https://www.facebook.com/ZabezpieczamSie w zakładce “Pobierz”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)