Nowa wersja NaviExperta

Nowa wersja NaviExperta

Nowa wersja NaviExperta
18.09.2008 22:07

W wersji 4.2 aplikacji nawigacyjnej NaviExpert wprowadzono opcję omijania płatnych odcinków tras, gdzie omijana jest nie cała trasa, a jedynie jej wycinki, które rzeczywiście są płatne. Do tego rozszerzona została o kolejne modele lista zgodnych z aplikacją telefonów.

Po włączeniu tej opcji omijania płatnych odcinków NaviExpert omija jedynie te odcinki, na których faktycznie pobierana jest opłata np. na odcinku A2 Konin-Września NaviExpert omija jedynie odcinek Golina-Słupca, korzystając z pozostałych odcinków o ile jest to opłacalne.

W połączeniu z technologią Community Traffic opcja ta pozwala uniknąć opłat na jazdę autostradą przy jak najmniejszej stracie czasu, np. z Warszawy do Poznania można zaoszczędzić 22zł wydłużając czas podróży o 21 min.

Wersja 4.2 oferuje także większą listę zgodności. Do grona kompatybilnych modeli dołączają Nokia N70, N72, 6630, 6680, 6681 i 6682.

Zakończona już promocje Olimpijską zastąpiono promocją "Przywitaj korki z NaviExpertem" będącą nawiązaniem do ogólnopolskiej akcji walki z korkami ulicznymi. W ramach promocji obniżone zostały koszty zakupu abonamentu Premium na 1 i 2 lata.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)