Nowa usługa TP - szukam i łączę

Nowa usługa TP - szukam i łączę

31.03.2008 18:58, aktual.: 31.03.2008 19:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci Telekomunikacji Polskiej, którzy zadzwonią do ogólnokrajowego biura numerów tp - 118 913, mogą zostać bezpośrednio połączeni z poszukiwanym przez nich numerem telefonu.

Nowa usługa _ Szukam i łączę tp _ jest ułatwieniem dla tych klientów, którzy szybko chcą odnaleźć i połączyć się z poszukiwaną osobą czy instytucją. Nie muszą już zapamiętać czy zapisać poszukiwanego numeru, tylko od razu poprosić by ich z nim połączono. Opłata za usługę wynosi 0,48 zł.

TP umożliwia połączenie tak ze stacjonarnymi jak i mobilnymi numerami różnych operatorów, znajdującymi się w bazie ogólnokrajowego biura numerów. Wyjątek stanowią numery skrócone (np. 997, 9393), numery o prefiksach 0-30x, 0-40x, 0-70x, 0-80x oraz dane znajdujące się w bazach innych operatorów, do których TP nie ma bezpośredniego dostępu.

Możliwość połączenia z szukanym numerem jest usługą dla klientów TP. Nie skorzystają z niej tylko te osoby, które mają aktywną blokadę połączeń międzymiastowych, korzystają z usług: limit połączeń czy limit rachunku lub dzwonią z automatów telefonicznych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)