Nowa "ukryta funkcja" w samochodach Tesli

Nowa "ukryta funkcja" w samochodach Tesli

Nowa "ukryta funkcja" w samochodach Tesli
Źródło zdjęć: © youtube.com /Richard Middleton
14.04.2016 07:40, aktualizacja: 14.04.2016 15:09

Tesla znana jest z tego, że ukrywa w oprogramowaniu swoich elektrycznych samochodów niezwykłe "funkcje specjalne". Ich przydatność w praktyce bywa różna, ale niewątpliwie wywołują uśmiech u kierowcy.

Najnowszą ukrytą opcją, którą ujawnił kilka dni temu Elon Musk, jest funkcja zmieniająca zwykłą szarą drogę na mapie GPS wyświetlanej na potężnym środkowym wyświetlaczu Modelu S, w tęczową drogę kojarzącą się z jednym z trudnych poziomów gry Mario Kart. Totalny oczopląs i pełen psychodeliczny odjazd - miejmy tylko nadzieję, że patrząc na ten ekran kierowca Tesli nie zapomni jednak, że jedzie prawdziwym pojazdem, a nie bierze udziału w grze, w której zawsze może dostać jakieś dodatkowe "życia".

Aby włączyć ukryty tryb tęczowej drogi, należy wykorzystywać najnowszą wersję oprogramowania i aktywować tryb autopilota czterokrotnie, w krótkich odstępach czasowych.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku podobny "Easter Egg" przygotowany przez Teslę wprowadzał w Modelu S tryb łodzi podwodnej, wzorowany na pojeździe Lotusa wykorzystywanym przez Jamesa Bonda.

ag

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Tak to prawda - aplikacje z linuxa zadziałają na windows 10

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)